Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sıfır beden Keira

Sıfır beden Keira

Keira Knightley pazartesi günü katıldığı "Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" adlı filmin Londra'daki Avrupa prömiyerinde güzelliğiyle olduğu kadar zayıflığıyla da dikkat çekti.

Keira'nın fotoğrafları sağda

Henüz 21 yaşında olan Keira Knightley altın rengi, derin sırt dekolteli Gucci imzalı elbisesiyle son derece zarifti. Genç aktris cömert dekoltesinin yanında yaklaşık 100.000 Sterlin (yaklaşık 300 bin YTL) değerindeki takılarıyla da göz doldurdu.

Ancak son zamanlarda iyice zayıfladığı gözlenen Knightley'i görenler, onun da Hollywood'u saran süper-zayıflık modasına uyduğunu düşündü.

Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yeteneğiyle de ön plana çıkan Knightley; "Hollywood'da nasıl göründüğünüz çok önemli, bunun sağlıklı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Fakat yeterince güçlü ve kendinizle barışıksanız bunların hiçbir önemi olmaz" şeklinde konuştu.

Geceye başrolleri paylaştığı Johnny Depp ve Orlando Bloom'la birlikte katılan güzel yıldız, kendisine konu hakkında soru soran muhabirlere; "İnsanların kilomla ilgili söyledikleri her şey yanlış" diye cevap verdi.
604
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.