Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sienna Miller'den altı şart!

Sienna Miller'den altı şart!

Jude Law'la Sienna Miller'ın ilişkisinde sular duruldu ama Law'un işi artık hiç kolay değil. Miller, ilişkiye devam etmek için sevgilisine 6 şart koştu.

Sienna Miller'ın fotoları sağda!

Jude Law'un ihanetiyle sarsılan Jude Law-Sienna Miller ilişkisindeki sorunlar giderildi ve çift ilişkilerine devam etme kararı aldı.

Fakat gelen haberlere göre, bundan sonrası Law için hiç kolay geçmeyecek. Çünkü Miller, ilişkilerine devam etmek için Law'un önüne 6 'emirlik' bir ültimatom koydu.

Kate Moss etkili
Güzel oyuncunun emir listesinde, Law'un kendisini bir daha aldatmaması ve sinirlerini kontrol etmeyi öğrenmesi gibi maddeler bulunuyor. Ayrıca Miller'ın Law'dan, şimdiye dek birlikte olduğu tüm kadınların listesini istediği de belirtiliyor. Bunun nedeni ise Law'un geçmişte; eski eşi Sadie Frost ve manken Kate Moss'la birlikte bir gece geçirdiğinin ortaya çıkması.

Law herşeye razı durumda
Miller için her şeyden vazgeçebileceğini ifade eden Law'un, 23 yaşındaki aktrisin tüm 'emirlerini' kabul ettiği belirtiliyor. Böylece, aktörün uzun süre boyunca döktüğü diller ve araya soktuğu yakın arkadaşlar sonuç vermiş oldu. Çiftin barışma süreci geçtiğimiz ay başlamıştı. 17 Ağustos günü Londra'da bir parkta görüntülenen ikili, o tarihten bu yana aralarındaki buzları eritmek için çalışıyordu.
Yayın tarihi: 23.09.2005
310
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.