Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sienna gerçekten sevişti mi?

Sienna gerçekten sevişti mi?

İngiliz yıldız Sienna Miller Factory Girl filmindeki sevişme sahneleriyle konuşuluyor.

Genç İngiliz oyuncu Sienna Miller, son dönemin en çok söz edilen sinema yıldızlarından biri. Bunun nedeni de Factory Girl filmindeki şehvetli şevişme sahnesi.

Miller ile filmde Bob Dylan'ı canlandıran rol arkadaşı Hayden Christensen'in cesurca oynadığı bu sahne bir çok kişi tarafından "rol gereği olamayacak kadar gerçek' diye nitelendiriliyor.

Genç yıldız ise bu yorumları "Eğer sinemada bir sevişme sahnesi çekecekseniz bunu gerçeğe en yakın biçimde yapmalısınız. Normalde de insanlar iç çamaşırları ile sevişmezler" diyerek yanıtlıyor.

25 yaşındaki Miller, daha film gösterime girmeden tartışma konusu olan bu sahneler nedeniyle seks sembolü olarak nitelendirilmek istemediğini de sözlerine ekliyor.

Yönetmenliğini George Hicklenlooper'ın üstlendiği Factory Girl, pop art (pop sanat) akımının en önemli temsilcilerinden Andy Warhol'un ilham perisi olan Edie Sedgwick'in gerçek yaşam öyküsü üzerine kurulu.
848
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.