Magazin

Sibel Tüzün gay kulübünde

Sibel Tüzün gay kulübünde

Eurovision'da ülkemizi temsil eden Sibel Tüzün, Helsinki'deki bir gay kulüpte sahneye çıkmış.

Geçtiğimiz yıl "Super Star" adlı şarkıyla Eurovision'da ülkemizi temsil eden Sibel Tüzün'ün, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'deki bir gay kulüpte şarkı söylerken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Gece kulübünün internet sitesinde yayınlanan fotoğraflarda müşterilerle samimi pozlar veren Sibel Tüzün'ün, Atina'da birinci olan Finlandiyalı Lordi grubunun solistiyle verdiği poz, günlerce konuşulmuştu.

Sibel Tüzün, gay gece kulübünde çekilen fotoğraflarıyla ilgili, "Finlandiya'daki Eurovision Fan Kulübü'nün davetiyle oraya gitmiştim. Şarkımızın tanıtımı için kendi imkanlarımız ve fan kulüplerin yardımıyla bir şeyler yapmaya çalıştık. Ne yazık ki, TRT'nin tanıtım ile ilgili bir bütçesi yok" diye konuştu.

Finlandiya'daki Eurovision Fan Kulübü'nün davetiyle Hercules Gay Night Club'a gittiğini belirten Sibel Tüzün, "Finlandiya'dan önce Yunanistan, Güney Kıbrıs, İspanya, Bosna Hersek ve Hırvatistan'a gitmiştik. 2004'teki Eurovision'un Yunanistan temsilcisi Sakis ve Ukrayna temsilcisi Ruslana da Hercules Gay Night Club'a gitmiş" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 19.04.2007
605
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.