Magazin

Sibel Can eşinden 'dostça' ayrılacak

Sibel Can eşinden 'dostça' ayrılacak

Sibel Can, "Oturup konuşuyoruz ama bazı şeyler olmayınca olmuyor işte. Sulhi ile dostça ayrılacağız" dedi.

Geçen kış mevsiminden beri eşi Sulhi Aksüt ile yeniden sahnelere dönmesi konusunda sorunlar yaşayan Sibel Can, evliliğini kurtarmak için aile dostlarının araya girdiğini belirtti. Sibel Can, şunları söyledi:

"Özel hayatımızda görüştüğümüz, bu camiadan olmayan iki aile dostumuz var. Araya bu dostlarımız giriyor. Mesela önceki akşam Sulhi ve ben, bu aile dostumuzla birlikte bir balıkçıda yedik. Toparlanmaya, evliliğimizi gözden geçirmeye çalışıyoruz. Ancak hem benim, hem de Sulhi'nin takıldığımız şeyler var. Ben Boşnağım, o Karadenizli. İkimiz de inatçıyız. Yine söylüyorum, bizim sevgimiz bitmedi, ama bazı şeyler olmayınca da olmuyor işte. Sulhi ile dostça ayrılacağız."

Para söz konusu değil
Eşi Sulhi Aksüt'ün boşanmak için 2 milyon dolar istediği yönündeki haberler için de konuşan Can sözlerini şöyle sürdürdü: "Böyle bir şey söz konusu bile değil. Sulhi Bey çok gururlu ve onurlu biridir. Bizim çok güzel bir aşk hikayemiz var. İkimiz de çok zor günlerimizde birbirimizi bulduk ve destek olduk. Çok zor dönemler geçirdik, ama asla birbirimize sarılmaktan vazgeçmedik. Sulhi bana ve çocuklarıma sahip çıktı.

Sevgi ve şefkat gösterdi. Beni o kadar güzel sevdi ki! Biz hálá birbirimizi çok sevip sayıyoruz. Bu sevgi ve saygımız hiç bitmeyecek. Çünkü bizim birbirimize karşı farklı bir vefa duygumuz var. İlişkimiz biterse de birbirimizden nefret etmeden, saygılı bir şekilde bitecek. Ayrılsak bile birbirimizin yüzüne bakacak bir şekilde, dostça, arkadaşça ayrılırız. Konuşmamak, dargın olmak söz konusu bile olmaz..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.07.2005
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.