Magazin

Sibel Can boşanamadı

Sibel Can boşanamadı

Çocuklarıyla gittiği Miami tatili dönüşü evinde gördüğü tablo karşısında büyük şok yaşadığı için 9 yıllık eşi iş adamı Sulhi Aksüt'e boşanma davası açtığını açıklayan ünlü şarkıcı Sibel Can'ın duruşması, dün sabah Beykoz Adliyesi'nde görüldü.

Güncellenme tarihi:
Can ve Aksüt'ün katılmadığı gizli celsede, taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Hakim şahitlerin dinlenmesi için davayı erteledi. "En kısa zamanda sonuçlandıracağız" Can'ın hakkında 6 ay evden uzaklaştırma kararı da aldırdığı eşinin, içinde milyon dolarlık nakit ve mücevherinin bulunduğu evdeki kasadan yüklü miktarda nakit parasını aldığı iddia edildi. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Bu nedenle eşini boşamak istediği öne sürülen Can ise "Miami dönüşü yaşadığım şokun ne olduğu benimle mezara gidecek. Çünkü arada 9 yaşındaki oğlum Emir var. Çocuğumun rencide olmasını istemiyorum. Parayla ilgili bir durum sözkonusu değil. Ayrıca Sulhi Bey'le bir kaç yıl önce evlilik sözleşmesi yaptık. Kendisi de hiç düşünmeden sözleşmeyi imzaladı" açıklamasını yaptı. Davanın bir an önce sonuçlanmasını istediklerini belirten Can'ın avukatı Kezban Hatemi, "Davayı en kısa zamanda sonuca kavuşturacağız. Dava sonuçlanınca ve gizlilik kalkınca açıklama yapacağız" dedi. (Milliyet)
Yayın tarihi: 15.09.2009
484
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.