Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sharon Stone: Soyunmaktan gurur duydum

Sharon Stone: Soyunmaktan gurur duydum

Hollywood'un yaşlandıkça çekiciliği artan yıldızlarından Sharon Stone, yaşı ilerleyen oyunculara seksi roller verilmemesini eleştirdi.

Temel İçgüdü 2'den kareler sağda

"Temel İçgüdü" filminde cinayet suçlamasıyla kendisini sorgulayan dedektif rolündeki Michael Douglas karşısında, üstünde iç çamaşırı olmaksızın bacak bacak üstüne attığı sahnedeki cesareti ile adından sözettiren Stone, "Temel İçgüdü 2" filminde de bedenini sergilemekten gurur duyduğunu söyledi.

Bıçak çaltına yatmadı
50'sine merdive dayamış olmasına karşın bugüne kadar bıçak altına yatmayan sarışın oyuncu, Temel İçgüdü 2 filmindeki erotik sahnelerinde kendine ve bedenine olan güvenini sergilemekten kaçınmadı ve bundan gurur duyduğunu belirtti.

Stone, "Film gösterime girdiğinde 48'imi doldurmuş olacağım. Belki de bu yüzden çıplaklığımı biraz da kışkırtıcı bir şekilde ortaya koydum. İzleyicilerin, çıplaklığımın, 50'sine merdiven dayamış olmama karşın çırılçıplak olduğumu farketmelerini, bunun akıllarında kalmasını istedim" dedi.

Contactmusic sitesinin haberine göre, filmlerdeki erotik sahnelerde orta yaşlı oyunculara yer verilmemesini eleştiren Stone, "Ben insanların alışık olmadığı bir şeyi gerçekleştirdim, çıplaklığımla da gurur duyuyorum. İzleyiciler erotik sahnelerde, Sean Connery'yi torunu, Mel Gibson'ı kızı yaşında bayan oyuncularla görmeye alışık. Biz bu kuralın dışına çıktık" diye konuştu.

Sharon Stone'un Temel İçgüdü filminde bacak bacak üstüne attığı sahne, "tüm zamanların en seksi sahnesi" seçilmişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz haftalarda Esquire dergisine verdiği çıplak pozlarla da adından sözettirmişti.
(Milliyet)
505
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.