Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sharon Stone erkeklerden bıkmış

Sharon Stone erkeklerden bıkmış

Ünlü oyuncu Sharon Stone, 'erkek milletinden bıktığını' ve 1 yıldır hiç sevgilisi olmadığını söyledi.

Stone'un fotoları sağda

48 yaşında olmasına karşın, dergilere verdiği pozlarla ve 'Temel İçgüdü 2' filminde sergilediği sahnelerle erkeklerin yüreğini hoplatmayı sürdüren Stone, 'erkeklerin gerçekçi olmayan beklentilerinden usandığını' belirtti.

Celebritynews sitesinin haberine göre, kendisini basit bir insan olarak gördüğünü vurgulayan sarışın yıldız, 'Çıktığım erkekler bununla baş etmeyi beceremiyor. Birden bire akıl almaz, gerçekçi olmayan beklentiler gelmeye başlıyor' dedi.

Sevgilisiz yaşamak istiyor
Erkeklerden sıkıldığını ve uzun zamandır gönül ilişkisine girmekten kaçındığını itiraf eden güzel oyuncu şunları söyledi: 'Bir erkekle çıkmaya başladım ve ilişkimizin 3'üncü ayında grip oldum diyelim. Sonuç ne biliyor musunuz? Sevgiliniz sinirlenir, sizi evde yalnız başına bırakıp, en ön sıralardan bilet alıp bir basketbol maçı izlemeye gider. Yalnızca grip oldunuz diye size kızar. Bunun neresi gerçekçi yaklaşım? Ben de herkes gibi insanım. Benim de grip olma hakkım var. Bu tür tepkilerden bıktım. Erkeklerden usandım.'

Stone, kendi kararıyla uzun bir zamanı sevgilisiz geçirmenin, yaşadığı bazı travmaları unutmasına da yardımcı olduğunu belirtti.
Yayın tarihi: 22.03.2006
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.