Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sharon Stone en kötü kadın

Sharon Stone en kötü kadın

Sharon Stone, 'Temel İçgüdü'nün devam filmi olan 'Temel İçgüdü 2'deki rolüyle en kötü kadın oyuncu 'ödülüne' layık görüldü.

Sinema dünyası Oscar'la ödüllendirilecek en iyi film ve oyuncuların ilan edilmesini beklerken, Hollywood dünyasının "en kötüleri" belli oldu.

Oscar'ın aksine sinema dünyasının "en kötülerine" verilen "Altın Ahududu ödüllerinin" (Razzies) bu yılki yıldızı ünlü aktris Sharon Stone oldu. Stone, "Temel İçgüdü"nün devam filmi olan "Temel İçgüdü 2"deki rolüyle en kötü oyuncu "ödülüne" layık görülürken; filme en kötü kadın oyuncu, en kötü film, en kötü senaryo ve en kötü devam filmi kategorilerinde toplam 4 "ödül" verildi.

"Küçük Adam" ise 3 dalda "ödül"
Shawn ve Marlon Wayan kardeşlerin yazıp yönettiği ve oynadığı "Küçük Adam" ise 3 dalda "ödül" verilirken; Wayan kardeşler en kötü erkek oyuncu ve en kötü film ikilisi, film de en kötü yeniden yapım seçildi. "6. His", "İşaretler", "Köy" gibi filmleriyle büyük başarılara imza atan ünlü yönetmen M. Night Shyamalan ise "Sudaki Kadın" filmiyle en kötü yönetmen ve en kötü yardımcı oyuncu oldu.

Carmen Electra, "Buluşma Olayı" ve "Korkunç Bir Film 4" filmlerindeki rolleriyle en kötü yardımcı kadın oyuncu seçildi.
Yayın tarihi: 25.02.2007
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.