Magazin

Sharon Stone 'aptal' sarışın oldu

Sharon Stone 'aptal' sarışın oldu

ABD'li ünlü oyuncu Sharon Stone, önceki gece NBC televizyonunda yayımlanan Jay Leno'nun sunduğu 'The Tonight Show' programının konuğuydu.

Uzun süredir kameraların karşısına çıkmayan 47 yaşındaki yıldız, yeni filmi 'Broken Flowers'ın tanıtımını yaptı.

Stone, yeni filmi öncesinde bir dizi estetik operasyon geçirmişti. Ancak ünlü oyuncunun 1992 yılında başrolünü oynadığı 'Temel İçgüdü' filmindeki doğal güzelliğinden eser yoktu.

Yüz ifadesi bozulmuş
Estetikçi Nazım Durak, Stone'un geçirdiği operasyonu şöyle değerlendirdi: 'En az üç farklı müdahale yapılmış. Bunlardan biri saçın başladığı bölgeden itibaren alın bölgesinin gerdirilmesi. Ki bu çok iyi bir operasyon değil. İkincisi dudakların kalınlaştırılması. Üçüncüsü göz çevresindeki rötuşlar. Bu operasyonlar sonrasında aktrisin yüz ifadesi neredeyse tamamen değişmiş. Özellikle göz çevresinde yapılan müdahale son derece yanlış. Alt göz kapağından fazla alındığı için göz bebeği yukarıda kalmış. Normal şartlarda göz akının bu kadar çok görünmemesi gerekiyor. Bu durum da Sharon Stone'a yorgun bir ifade vermiş...'
Yayın tarihi: 05.08.2005
382
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.