Magazin

Sharon kalbini basketçiye kaptırdı

Sharon kalbini basketçiye kaptırdı

Sinema dünyasının tehlikeli sarışını Sharon Stone, kalbini eski basketbolcu Rick Fox'a kaptırdı.

Sharon'ın harika fotoları sağda

Şimdiye kadar hiçbir spor dalıyla yakından ilgilenmeyen Stone, kendinden 11 yaş küçük sevgilisinin hatrına artık sık sık basket maçlarına gidiyor.

Los Angeles Lakers takımının eski şampiyon oyuncusu Rick Fox, basketboldan uzaklaştıktan sonra film çevirmeye başladı. Ve bir gün yolu Hollywood'un tehlikeli sarışını Sharon Stone ile kesişti. Çift işte o günden beri birlikte... Rick Fox, kendinden 11 yaş büyük olan Sharon Stone ile büyük aşk yaşıyor.

Bu arada Sharon Stone, sevgilisiyle gününü gün ederken, Roan ve Laird adlarındaki iki evlatlığını da ihmal etmiyor. Ünlü oyuncu her fırsatta çocuklarının herkesten ve her şeyden önemli olduğunu söylüyor.

Gerçi çocuk sevgisine Rick Fox da yabancı değil. Sinema oyuncusu Vanessa Williams'dan 2004 yılında boşanan ve ondan bir çocuğu olan eski basketbolcu, bu nedenle sevgilisinin çocuklarına olan düşkünlüğünü gayet iyi anlıyor.

Sharon Stone, gazeteci eşi Phil Bronstein'dan boşandıktan sonra yeni bir aşk serüvenine başlamak için acele etmemişti. Geçirdiği beyin kanamasının ardından, basit sorunlar yüzünden yaşamını zindan etmeyeceğini, bundan böyle sadece kendisini ve çocuklarını düşüneceğini söyleyen oyuncunun inadını işte bu aşk kırdı. Rick Fox şimdi onun üzerine titriyor. Ancak her ikisi de bu ilişkiye dair açıklama yapmaya yanaşmıyor.

Bu arada yeni sevgilileri sık sık Los Angeles Lakers takımının maçlarını izlerken görmek mümkün. Bugüne kadar hiçbir spor dalıyla yakından ilgilenmeyen oyuncu, sevgilisinin hatrına ateşli bir Lakers taraftarı kesildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.02.2006
418
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.