Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Shakira'ya önce bomba ihbarı sonra yağmur

Shakira'ya önce bomba ihbarı sonra yağmur

'Bahse Var mısın?' adlı yarışma programına katılmak için ikinci kez Türkiye'ye gelen Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın tatili, talihsizliklerle başladı.

Almanya ZDF Televizyonu'nun 15 Mayıs'ta Antalya-Aspendos'ta yapacağı 'Bahse Var mısın?' adlı yarışma programına katılmak için ikinci kez Türkiye'ye gelen Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın tatili, talihsizliklerle başladı.

Sevgilisi Antonio De La Rua ile birlikte önceki gün Atatürk Havalimanı'na inen şarkıcı, Antalya'daki programdan önce mavi yolculuğa çıkmayı planlıyordu. Çift, THY'nin İstanbul-Dalaman seferini yapan uçağa bindi.

Yolcular arasında Tuğba Özay, Demet Akalın gibi ünlü mankenler de vardı. Ancak saat 19.20'de kalkmaya hazırlanan uçağa bomba ihbarı yapıldı. 148 yolcuya 'uçağı boşaltın' denildi.

Merdivenlerden koşarak indi
Durumu yetkililerden öğrenen Shakira ve sevgilisi, bir anda paniğe kapılıp, koşarak merdivenlerden aşağıya indi. Herhangi bir patlayıcı maddeye rastlamayan yetkililer, arama yapılan 'Nevşehir' uçağı yerine başka bir uçağın Dalaman'a gitmesine karar verdi.

Özel bir salona götürülen çift, sakinleştikten sonra diğer yolcularla birlikte yeniden uçağa alındı. Üç saatlik gecikmeyle Dalaman Havalimanı'na inen çifti bu kez de yağmur karşıladı. Türkiye'ye daha önce de gelen ancak gezme imkanı bulamayan şarkıcı ile sevgilisi, yağmur altında ıslanınca moralleri iyice bozuldu.

Shakira, gazetecilere 'Yarın da yağmur yağacak mı' diye sordu. Ünlü şarkıcı 'Bomba ihbarıyla korktunuz mu' sorusuna ise 'Hayır. Gerçekten öyle bir şey mi var' yanıtını verdi.

Havaalanından özel bir araçla Göcek'e doğru yola çıkan çiftin, 15 Mayıs'a kadar Fethiye-Göcek sahillerinde mavi yolculuk yapacağı öne sürülüyor.
Yayın tarihi: 09.05.2005
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.