Magazin

Shakira Avrupa'yı ısıtıyor

Shakira Avrupa'yı ısıtıyor

Ünlü Latin pop yıldızı Shakira, 'Oral Fixation' adlı turnesinin Avrupa ayağını tüm hızıyla sürdürüyor.

Konserleri büyük ilgiyle izlenen Shakira, sıcak ilgiye rağmen hüküm süren zorlu kış şartları nedeniyle büyük sıkıntı çektiğini itiraf etti.

Sıcak havaya alışkın olan güzel şarkıcı Shakira'ya Avrupa'nın havası hiç yaramadı. Turnesi sırasında kendisine oldukça farklı gelen değişik kültürlerden insanlarla karşılaşmaktan hoşnut olduğunu dile getiren Shakira, "Ancak kışın dondurucu soğuğuna dayanamıyorum" dedi.

Turnede gördüğü ilgiden de memnun olduğunu ifade eden şarkıcı, "Bu turnede değişik insanlarla tanışmak çok güzeldi. Bu kıta ve Avrupa halkı hakkında çok şey öğrendim ama gerçekten donuyorum" sözleriyle soğuktan bir kez daha yakındı.

Lübnan asıllı Kolombiyalı pop yıldızı Shakira, turne kapsamında şimdiye kadar Almanya'nın Hamburg ve Berlin kentinde konserler verdi. Berlin'de karlı havaya rağmen 10 bin kişinin izlediği Shakira, Almanya'daki konserlerini Hannover, Mannheim, Oberhausen, Köln, Münih, Stuttgart ve Leipzig kentlerinde sürdürecek.
Yayın tarihi: 28.01.2007
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.