Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sezen - Nazan Polemiği!

Sezen - Nazan Polemiği!

Daha önce de Hıncal Uluç'a resmi İnternet sitesi üzerinden yanıt veren Sezen Aksu, bu kez de ad vermeden Nazan Öncel'i yanıtladı.

Daha düne kadar Sezen Aksu'nun kapısında bekleyen başta Tarkan, Gülşen, Özcan Deniz ve Sibel Can olmak üzere pekçok ismin Nazan Öncel imzalı şarkılara yönelmesi, medya tarafından yeni bir rekabetin doğuşu olarak yorumlanmıştı.

'Beste Fabrikatörü' unvanını elinde bulunduran Sezen Aksu'ya rakip olduğunu söyleyen Öncel de yaptığı açıklamada bu tezi doğruladı. Ünlü şarkıcı, 'Sezen'le rekabet çok güzel. Karşılıklı birbirimizi ateşleriz. Kimin daha iyi olduğunun cevabı ise dinleyicilerde...' demişti.

Öncel'e üstü kapalı cevap
Bu yorumlar karşısında sessizliğini koruyan Sezen Aksu nihayet suskunluğunu bozdu. Minik Serçe'nin resmi İntenet sitesi 'sezenaksu.net'te yayınlanan bir şiir, müzik çevrelerince Nazan Öncel'e cevap olarak değerlendirildi.

Şiirde şu sözlere yer verildi:
'O bir yalnız, o bir kendine has/ Önlenemez, durdurulamaz/ O hepimizin efendisi/ Elinden kalbi olanlar kurtulamaz/ O bir özgür, o bir kahraman/ Dün, bugün, yarın, her zaman/ O bir kural yıkıcı, yasak delici/ Onun adı SEZEN, gerisi yalan...'
Yayın tarihi: 28.12.2004
474
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.