Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sezen kucakta

Sezen kucakta

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda 4 gün izleyici karşısına çıkan Sezen Aksu, konser serisinin son gününde sahneyi erkek dansçının kucağında terk etti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Sezen Aksu, Açıkhava konserlerinin sonuncusunda hayranlarına karşı çok büyük sorumluluklar taşıdığını, bunun da kendisine çok ağır yük bindirdiğini belirterek "Müziği bırakıyorum" dedi. Seyirciler, sanatçının şaka mı yaptığını ciddi mi olduğunu anlayamadı. Seyircinin itirazı üzerine, "Aman size mi soracağım" diyerek işi şakaya vurdu. FOTO GALERİ Çok uçuk rakamlar veriyorlar Aksu, seyircilere ayrıca, çok uçuk rakamlar karşılığında reklam teklifleri aldığını ancak bunları kabul etmediğini belirtip, "Oğlum rakamı duyunca 'Anne deli misin, bu teklif reddedilir mi" diyerek kendisine kızdığını söyledi. Aksu, "Düşünsenize, elime mamulü gösterip bunu alın dediğimi... Amaaan, gitsin paralar" diyerek şarkılarına devam etti. Sezen Aksu, konserin ikinci yarısında sahneden inip ön sırada seyirciler arasında oturan Emel Sayın'ın yanına gitti ve mikrofonu ona bıraktı. (Hürriyet)
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.