Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sezen konserinde pişti oldular

Sezen konserinde pişti oldular

Bir ara yaşadıkları aşklarıyla magazin dünyasında sıkça gördüğümüz Güzide Duran ile İlker İnanoğlu, önceki akşam Sezen Aksu'yu izlemek üzere Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaydı.

Eşi Yeşim Salkım ile konseri ön sırada izleyen İlker İnanoğlu, eski sevgilisini görmezden gelerek yan yana gelmemeye çalıştı. Eski sevgilisini eşiyle birlikte gören Güzide Duran ise, bu durum karşısında rahatını bozmadı. Duran, sorular üzerine, "O konu kapanmıştır, onunla ilgili konuşmak istemiyorum" dedi. Bir ara çay almak için eski sevgilisinin önünden yürümek zorunda kalan Güzide Duran'ın bu hareketi Yeşim Salkım'ı oldukça kıskandırdı. Güzide Duran ile İlker İnanoğlu'nun çok fazla sigara tüketmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

ADIM ATACAK YER YOKTU
BKM'nin düzenlediği Açıkhava konserlerinde yoğun istek üzerine üçüncü kez konser veren Sezen Aksu, 50 YTL'ye satılan merdivenleri bile tıklım tıklım dolduran yaklaşık 6 bin seyirciye keyifli saatler yaşattı. Konser sırasında bir anısını da anlatan Aksu, sekiz yaşında "Ayşecik" filmlerine özenip evden kaçtığını itiraf etti. Bu olaydan sonra anne-babasının kendisini affettiğini ve daha çok ilgilenmeye başladığını söyleyen Aksu, 15 gün sonra tekrar kaçmaya karar verdiğinde de annesinin kendisini dövdüğünü söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.07.2006
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.