Magazin

Sezen dudaktan öptü!

Sezen dudaktan öptü!

Sezen Aksu, şefini dudaktan öptü!

sezen aksu

Sezen Aksu önceki akşam yaklaşık dört bin kişiye Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Her zaman olduğu gibi esprileri ile herkesi güldüren Aksu, klasikleşen şarkılarıyla hayranlarını müziğe doyurdu. İzleyicileri ile sohbet de eden sanatçı, "Güzeller içinden bir seni seçtim kalbimi sana ben sana verdim'' diye haykıran bir hayranına "İnan ki bir gün tiksinirsin. Ama benim vefam iyidir bi de kadir kıymet bilirim" yanıtını verdikten sonra kendisini kahvaltıya davet eden bir hayranına da ''Mithatcan da yıllardır davet ediyor, eşşeğe evlenmek, bana dinlenmek yasak" diyerek herkesi kahkahalara boğdu.

Eskiden fark etseydim Fahir'i kaçırmazdım

Sezen Aksu konser boyunca orkestrasının şefi Fahir Atakoğlu'na takılarak espriler yaptı. Bir şarkı sonrası Atakoğlu'nu tebrik edip öperken espriyi patlattı. Seyircilerin arasındaki Atakoğlu'nun eşine seslenerek "Biraz dudağıma yakın oldu ama olsun hiç de fena olmadı. Uzun süre olmuştu zaten unutmuşum" dedikten sonra "Ben bu Fahir'i yeni fark ettim eskiden böyle fark etseydim, hiç kaçırmaz kapardım" dedi.

(Vatan)

Yayın tarihi: 10.02.2013
539
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.