Magazin

Sezen Aksu'dan Seda Sayan'la Polemik İddialarına Cevap!

Sezen Aksu'dan Seda Sayan'la Polemik İddialarına Cevap!

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu, Seda Sayan'a kira ödemediği gerekçesiyle işletmesi tahliye edilen Mehmet Tuna’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Basın mensuplarına Seda Sayan'la ilgili önemli açıklamalar yaptı...

TUNA'NIN MORAL KAYNAĞI

Kalp rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Amerikan Hastanesi’nde tedavi gören Mehmet Tuna’yı önceki gün yakın dostları ziyaret etti. Ziyaretçiler arasında Kelebek yazarı Gökhan Kimsesizcan ile sanatçı Sezen Aksu da vardı.

Aksu, daha önce “Şamdan’ı benim Kanlıca’daki yalıma taşısın, 5 kuruş para istemiyorum” diye haber gönderdiği Tuna’ya moral ve destek vermeye devam etti.

SEDA VİCDANLI KADINDIR

Kimsesizcan’a konuşan sanatçı, “Ben yaptığım iyiliğin bilinmesini istemem. Ama Mehmet Tuna için çadırda bile şarkı söylerim” dedi.

Aksu, Etiler Şamdan’ın mülk sahibi Seda Sayan’ın “Sezen’in bir tek oğlu var, ben koca bir aileye bakıyorum” sözlerinin polemik yaratıp yaratmadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Aramızda bir polemik yok. O aslında çok vicdanlı kadındır.”

GÖRENLER TANIYAMADI

Hastaneye özel aracı ile gelen ve ziyaretin ardından evine dönen Sezen Aksu'nun makyajsız hali dikkat çekti. Usta sanatçıyı görenler tanımakta zorlandı.

 

 

Kaynak:Hürriyet

 

Yayın tarihi: 10.02.2017
2709
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.