Magazin

Sezen Aksu'dan Kadir İnanır'a ziyaret

Sezen Aksu'dan Kadir İnanır'a ziyaret

Sezen Aksu, Özel Memorial Hastanesi'nde akciğer ameliyatı olan ve yarın taburcu edilmesi beklenen ünlü aktör Kadir İnanır'ı ziyaret etti. Aksu, Kadir İnanır'ın zayıflamasının onu daha yakışıklı hale getirdiğini söyledi.

sezen aksu

Sevenleri ve arkadaşları, akciğer ameliyatı olan Kadir İnanır'ı bulunduğu hastanede yalnız bırakmıyor. Bugün de 35 yıllık arkadaşı olan ünlü sanatçı Sezen Aksu, İnanır'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaret çıkışı aktörün duruma ilişkin soruları cevaplayan Aksu, "Şükürler olsun durumu çok iyi. Biraz zayıflamış ve eskisinden daha yakışıklı olmuş." dedi.

İnanır'ın dirayetli bir insan olduğunu ve hastalığın üstesinden geleceğine inandığını ifade eden Aksu, "İçerde biraz sohbet ettik. Ameliyatla ilgili konuştuk. Onu sağlıklı bir şekilde ayakta görünce heyecanlandım. Çok şükür Allah onu bize bağışladı." şeklinde konuştu.

Aksu daha sonra aracına binerek hastaneden ayrıldı.

Yayın tarihi: 09.03.2012
446
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.