Magazin

Sezen Aksu Ve Kenan Doğulu Birbirine Girdi!

Sezen Aksu Ve Kenan Doğulu Birbirine Girdi!

Sezen Aksu ve Kenan Doğulu arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Sezen Aksu’nun kiracısı Doğulu’yu gece kulübü Şamdan için evinden çıkaracağı söyleniyor.

Güneş Gazetesi'nin özel haberine göre geçtiğimiz günlerde 41 yıldır gece hayatının önde gelen markası Şamdan’ın kapanmasının ardından Sezen Aksu, mekan sahibi Mehmet Tuna’ya 'Gel benim yalımda aç' demişti.

Sezen Aksu’nun bu açıklamasının ardında başka gerçekler olduğu iddia edildi.İstanbul’un güzide semti Kanlıca’da yalıda oturan ve hemen yanındaki yakının da sahibi olan Aksu, yıllar önce büyük olan yalısını Kenan Doğulu’ya kiralamıştı. Geçen yıl da Doğulu ve Aksu arasında küçük tartışmalar çıktığı iddialarının ardından şimdi de Şamdan için Kenan’ı çıkartacağı oldu.Seda Tepki Göstermişti

Şamdan’ın Etiler’deki yerinin sahibi Seda Sayan’ın altı aydır kira alamadığı gerekçesi ile boşalttırmasının ardından Aksu’nun mekan sahibi Mehmet Tuna’ya 'Gel benim yalımdan aç' demesi Seda Sayan'ı da çok kızdırmıştı.

Uzun süre magazin gündemini meşgul eden yalı tartışmasının ardından taraflar sessizliğe büründü.

 

Kaynak:Hürriyet

 

Yayın tarihi: 20.02.2017
27998
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.