Magazin

Sezen Aksu 13 Şubat'ta evleniyor

Sezen Aksu 13 Şubat'ta evleniyor

Uzun zamandır büyük aşk yaşayan Sezen Aksu ile Önder Fırat'ın evlilik kararı aldığı iddia ediliyor.

Evliliğin ilk sinyali, Sezen Aksu'nun kasım ayında sevgilisi Önder Fırat için Ulus 29'da düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde verilmişti.

25 kişiden oluşan özel davetlilerin yer aldığı partinin ilerleyen saatlerinde mikrofonu eline alan Fırat, davetlilerin şahitliğinde Sezen Aksu'ya sürpriz yapıp evlenme teklifinde bulunmuştu. Aksu'nun "Evet" yanıtından sonra herkes ünlü çiftin ne zaman evleneceğini merakla beklemeye başladı. İkilinin nikah tarihi olarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nden bir gün önceyi seçmesi dikkat çekti.

Ardahan'da klip çekiyor
Sezen Aksu, üzerinde bir yıldır çalıştığı albümünün stüdyo kayıtlarını tamamladı. 12 şarkıdan oluşacak albüm şubat ayı başında çıkacak. Albümünün ilk klibini 'Perişanım' isimli şarkısına Yaşar Gaga yönetmenliğinde geçtiğimiz hafta çeken Aksu, ikinci klibini ise Uğur Yücel yönetmenliğinde Ardahan'da çekiyor.

Minik Serçe Sezen Aksu, Ardahan'daki donmuş Çıldır Gölü üzerinde 'Eskidendi çok eskiden' şarkısının klibini çekerken atlı kızaklarla donan Çıldır Gölü üzerinde tur attı ve atlara şeker vererek teşekkür etti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.01.2005
602
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.