Magazin

Sezen ağlattı

Sezen ağlattı

Sezen Aksu ve Sibel Can, birlikte sahneye çıkarak seslendirdikleri düet şarkıyla gecenin yıldızı oldular. Sezen'in "Gidemem" şarkısı ise Sibel Can'ı ağlattı.

Müzik Yapımcıları Derneği'nin (MÜ-YAP) düzenlediği "Türkiye Müzik Endüstrisi 2006" ödül töreninin yıldızı Sezen Aksu oldu. Aksu, "Bahane" albümünün yanı sıra Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Turkcell'in 2000 yılında başlattığı Kardelen Projesi'ne destek amacıyla çıkardığı "Kardelen" albümüyle de "Diamond" ödülünün sahibi oldu.

Kız çocuklarının okutulması amacıyla başlatılan Kardelen Projesi kapsamında ücret almadan çok sayıda konser de veren sanatçı, yaptığı konuşmada hem Kardelen albümünü alanlara hem de kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür etti.

Cesur Sibel
"Türkiye Müzik Endüstrisi 2006" gecesine katılan Sibel Can, albüm satışı 200 bin sınırını aştığı için Platin ödülün sahibi oldu. Törende derin göğüs dekolteli elbisesiyle dikkatleri çeken Can, "Lale Devri" adlı şarkıda da Sezen Aksu ile düet yaparak konuklardan büyük alkış aldı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.04.2006
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.