Magazin

ŞEVVAL SAM: KALPTE BİR KÖTÜLÜK VARSA MUTLAKA SİZE BİR YERDEN BULAŞIYOR

ŞEVVAL SAM: KALPTE BİR KÖTÜLÜK VARSA MUTLAKA SİZE BİR YERDEN BULAŞIYOR

BURSA'da bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Festivali'n bu akşamki konuğu, Şevval sam oldu.

Güncellenme tarihi:
ŞEVVAL SAM: KALPTA BİR KÖTÜLÜK VARSA MUTLAKA SİZE BİR YERDEN BULAŞIYOR

BURSA'da bu yıl 51'incisi düzenlenen Uluslararası Festivali'n bu akşamki konuğu, Şevval sam oldu. 'Başörtüsü benim için bir tekstil ürünüdür' dediği iddiasıyla sosyal medyada gündemi meşgul eden sanatçı Sam, "İki gündür insan olmanın ne anlama geldiğini sorgulamak gerektiğini hatırladım. İçinde eğer bir damlacık kötülük varsa, kurduğunuz cümle ister barışa dair olsun, ister sevgiye dair olsun, kalpte bir kötülük varsa mutlaka size bir yerden bulaşıyor" dedi.
51'inci Uluslararası Bursa Festivali, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda devam sanatçı Şevval Sam, sevenleriyli buluştu.Yaklaşık 3 bin kişinin izlediği konserine 'Dostum' isimli türküyle başlayan Sam, şarkı aralarında müzik severlerle sohbet etti. 'Başörtüsü benim için bir tekstil ürünüdür' dediği iddiasıyla sosyal medyada geniş yankı uyandıran Sam, "İki gündür insan olmanın ne anlama geldiğini sorgulamak gerektiğini hatırladım. Biz inancımızdan, özgür düşüncemizden, ifade özgülüğümüzden, sevgiden, barıştan, dostluktan hiçbir zaman vazgeçmiyoruz. Bu da insan olmanın ne anlama geldiğini sorgulamaktan geçiyor, ömrümüzün sonuna kadar. Burada olduğunuz için teşekkür ediyorum. Çünkü benim için zor bir geceydi" diye konuştu.

Yayın tarihi: 22.06.2012
739
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.