Magazin

Sevişme sahneleri erkek için daha zor

Sevişme sahneleri erkek için daha zor

"Köprü" dizisinin Süper Vali'si Erdal Beşikçioğlu ile "Ihlamurlar Altında" dizisinin Feride'si İrem Altuğ'un başrolde olduğu "Eve Giden Yol" filmi, cesur sevişme sahneleriyle de dikkat çekiyor.

Beşikçioğlu, İrem Altuğ ile birlikte rol aldıkları cüretkâr sahneler için, "Sevişme sahneleri bir erkek için daha zordur" diyor.

Öncelikle filmden ve oynadığınız Mahmut karakterinden bahseder misiniz?
Eve Giden Yol'un yönetmenliğini Semir Arslanyürek üstlendi. Filmde, Osmanlı İmparatorluğu'nun I. Dünya Savaşı'na girdiği dönemde Güney Anadolu'da ve bugünkü Suriye topraklarında yaşanan büyük bir aşk, fedakarlık ve intikam öyküsü anlatılıyor. Benim canlandırdığım Mahmut karakteri cinayet işlememek için sevdiğini ve evini terk ediyor, ardından kendini çöllerde savaşırken buluyor.

Mahmut aşkı uğruna entrikalara kurban gitse de filmin sonunda olgunluğa ulaşmış bir adam olarak karşımıza çıkıyor...
Evet, bu olgunluk, Mahmut'un geri döndüğünde ayakları üzerinde durmasını sağlıyor. Mahmut ilk bata vahşi bir at gibi, sevgilisiyle beraber olduktan sonra babasının istememesi yüzünden kasabasını terk edip, başka birinin yanına gidiyor.

Peki Safiye, Mahmut köyü terk edeceği ve ona sahip olmadığı için kendi eliyle bekaretini bozduğu anda Mahmut'un ifadesi neyi anlatıyor?
Ne yapacağını düşünüyor Mahmut bu durumda ve bambaşka bir boyuta geçiyor. Ve Safiye'ye asla dokunmak istemiyor çok aşık olsa da! Ama bunun için büyük bir çaresizlik var ve kız kendi bekaretini bozsa da onun için çok büyük sorumluluk.
Yayın tarihi: 27.12.2006
1351
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.