Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevişme sahneleri çıkınca battılar

Sevişme sahneleri çıkınca battılar

Bir Avuç Deniz'in yapımcısı Ateş İlyas Başsoy: Berrak, filmi denize gömdü! Sevişme sahnelerini çıkarmakla hata yaptık. İnsanlar, 'Bu nasıl iş?' deyip filme gitmedi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
İŞTE BİR AVUÇ DENİZ'İN O SAHNELERİ Habertürk'ün haberine göre, Leyla Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Zeynep Özder'in paylaştığı sezonun iddialı filmi 'Bir Avuç Deniz' gişede beklediği başarıyı yakalayamadı. BERRAK TÜZÜNATAÇ BURADA Filmi en az 750 bin kişinin izleyeceğini düşünen ancak 4 haftada 90 bin 952 seyirci sayısına ulaşınca hayal kırıklığına uğrayan yapımcı Ateş İlyas Başsoy, başarısızlığın faturasını başrol oyuncusu Tüzünataç'a çıkardı. iki milyon dolar zarar ettim Berrak Tüzünataç'ın galada gösterilen sevişme sahnelerini, "Hani o sahneyi kullanmayacaktınız. Bana çok abartılı geldi. Kendimi çok kötü hissettim" diyerek filmden çıkarmasının ardından en az 2 milyon dolar zarara uğradığını söyleyen Ateş İlyas Başsoy şöyle konuştu: "Berrak, filmi denize gömdü. Sevişme sahnelerini çıkarmakla büyük hata yaptık. İnsanlar, 'Bu nasıl iş?' deyip filme gitmedi."
1454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.