Magazin

Sevişeceğimizi dahi söylüyoruz

Sevişeceğimizi dahi söylüyoruz

Dünyanın popüler çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt ikilisi, aileleri ve çocukları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Güncellenme tarihi:
ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI İlişkileri tüm dünya tarafından en çok konuşulan çift Brad Pitt ve Angelina Jolie, ilişkilerini US Weekly'e anlattı. ALIŞVERİŞİ KENDİMİZ YAPIYORUZ Angelina Jolie, haftada en az bir gün çocuklarla hep beraber alışveriş yaptıklarını söylüyor. Güzel oyuncu, çocukların normal bir şekilde yetişmesinde bu alışveriş turlarının pozitif etkisi olduğunu belirtti. SEVİŞECEĞİMİZİ SÖYLÜYORUZ Angelina Jolie, 6 çocuğun yaşadığı bir evde sır saklamanın son derece zor olduğunu söylüyor. Güzel oyuncu bu konuda şöyle konuştu: "Her an kapıların açılabildiği bir evde yaşıyoruz. Bu yüzden çocuklara her zaman dürüst oluyoruz. Brad ile birlikte bir akşam geçireceğimiz zaman çocuklara 'Anne ve baba şimdi öpüşecekler' diyoruz. Onlar da bizimle kalmak istemelerine rağmen anlayış gösterip dadılarının yanına gidiyor." EVLAT EDİNİLMEK BİR SORUN DEĞİL Jolie, evlat edinilmiş olmanın çocukları için bir sorun yaratmaması için sürekli psikologlarla çalıştıklarını söyledi. 'Kung Fu Panda' isimli filmde yetim bir kaplanı seslendirmesinin de çocuklarının bu konu hakkında rahat konuşmasına yardımcı olduğu belirtti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.06.2011
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.