Magazin

'Sevişeceğimiz zamanı bile o seçiyor'

'Sevişeceğimiz zamanı bile o seçiyor'

Adı 'karadul'a çıkan Jennifer Aniston, Justin Theroux'yu da kendinden soğutmayı başardı.

Güncellenme tarihi:

JENNIFER ANISTON FOTOĞRAFLARI

Yaşayan en güzel ve seksi kadınlardan biri olarak gösterilen Jennifer Aniston, Brad Pitt'ten ayrılmasının ardından bir türlü mutlu bir beraberlik yaşayamadı.

Birçok çapkınla aşk yaşayan Aniston'ın baskıcı ve kontrol delisi karakteri ilişkilerinin kısa sürede noktalanmasına neden oldu.

BENİ KAFESTE TUTUYOR!
Aniston'ın oyuncu Justin Theroux ile başladığı ilişki de yakın çevrelerine göre bitme noktasına geldi. Bunun en büyük nedeniyse; Aniston'ın Theroux'nun hayatının her detayına karışmaya başlaması.

Yakışıklı aktör, sevgilisinin tatil seçeneklerinden, arkadaşlık yapacağı isimlere kadar her şeye karışmasından duyduğu rahatsızlığı şöyle dile getiriyor: "Seks yapacağımız zamanı bile o seçiyor. En doğurgan olduğu zamanlar dışında ona dokunmama izin vermiyor. Yediğim yemeğe, yapacağım spora ve giysilerime o karar veriyor. Artık beni bir kafeste tutmaya çalıştığını düşünmeye başladım!"

ESKİ SEVGİLİYE VETO
Aniston'dan önce yaklaşık 15 yıl beraber olduğu Heidi Bivens'in, Theroux'nun hâlâ hayatında önemli bir yeri var. Ancak Aniston, eski sevgilisiyle görüşmesine ve konuşmasına aşırı tepki veriyor.

ARKADAŞLARINI GÖRMESİNİ DE İSTEMİYOR!
Jennifer Aniston, Theroux'nun sadece kendi arkadaşlarıyla görüşmesini istiyormuş. Theroux ise, sürekli Courtney Cox ile görüşmekten sıkıldığını, kendi arkadaşlarını çok özlediğini söylüyormuş.

ŞEHRE BİLE O KARAR VERİYOR
Justin Theroux, New York'ta yaşamaya alıştığı için orada kalmalarını istiyor. Ancak Aniston, her fırsatta yeniden Los Angeles'a geri dönmek istediğini dile getiriyormuş.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 16.12.2011
465
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.