Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Seviş' derler sevişirim

'Seviş' derler sevişirim

İtalyan aktris Monica Bellucci, "soyunmam, öpüşmem" diyen meslektaşlarının aksine, eleştirilere aldırmadan cesur sahnelerde rol almaya devam ediyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
MONICA BELLUCCI FOTOĞRAFLARI Seksi oyuncu Monica Bellucci, ıranlı yönetmen Bahman Ghobadi'nin Türkiye'de çekilen "Gergedanın Son şiiri" filminde minik bikinisiyle objektif karşısına geçti. Çekimlerin ardından da 68. Venedik Film Festivali'ne katıldı ama yarışma bölümünde gösterilen "Un Ete Brulant" filmindeki çıplak sahneleri yüzünden tepki gördü. Hatta bazı izleyiciler salonu terk etti. 'Seviş' derler sevişirim Bellucci, tepkilere rağmen bildiği yoldan şaşmıyor ve rol aldığı cesur sahneler için şöyle diyor: "Ben hep yönetmenin istediğini yapıyorum. 'Soyun' diyorlar soyunuyorum, 'seviş' diyorlar sevişiyorum. Kaprisim yok. Eşim de benim gibi bir sinema emekçisi olduğu için gereksiz kıskançlıklar yapmıyor." (Hürriyet)
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.