Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevgilisiyle tekme tokat kavga etti

Sevgilisiyle tekme tokat kavga etti

İngiliz manken Sophie Anderton özel yaşamını bir türlü yoluna koyamıyor.

Bir buçuk yıl önce uyuşturucu bulmak için hayat kadınlığı yaparken gizli kameraya çekilen görüntüleriyle skandal yaratan 31 yaşındaki Anderton, şimdi de bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı sevgilisi ile yaptığı kavganın fiziksel ve ruhsal izlerini silmeye çalışıyor

Üç gün önce sevgilisi Ed Buxton ile tekme- tokat ve yumrukların konuştUğu bir kavgaya tutuşan Anderton, olayın ardından ilk kez dün objektif karşısına çıktı. Sol gözünün altındaki morluk ve elindeki yara izi dikkat çeken Anderton, oldukça bitkin görünüyordu. Ağrı kesici almak için sokağa çıkan Anderton gazetecilerin sorularına da cevap vermedi.

Sophie Anderton ve olayın ardından ayrıldığı sevgilisi Ed Buxton henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. çiftin tartıması bir süre sonra kavgaya dönüştü. Çağrılan polisin güçlükle ayırdığı çift önce hastaneye ardından karakola götürüldü. Buxton gözaltıra alındı ancak kefaletle serbest bırakıldı. Anderton da bu kez kesin olarak sevgilisinden ayrıldı.
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.