Magazin

Sevgilisine servet harcıyor

Sevgilisine servet harcıyor

Başarılı oyuncu Leonardo DiCaprio, sevgilisi Blake'i mutlu etmek için kesenin ağzını açtı.

Seksi model Bar Refaeli'den ayrıldıktan hemen sonra genç yıldız Blake Lively'yle ilişkiye başlayan başarılı oyuncu Leonardo Di Caprio, sevgilisi için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Ünlü çift, Cannes Film Festivali sonrası Fransa' da kalıp tatile devam etti. Cannes'da 37 yaşındaki Di Caprio, Lively'yle geceliği 5 bin dolarlık bir süitte kaldı.

Her gece odada sevgilisine şampanya ısmarlayan oyuncu, Lively'ye çiçeklerle de sürpriz yaptı.

BLAKE'LE ÇOK MUTLU
Fransa'nın en ünlü restoranlarından birinde Lively'yle yiyen Di Caprio, 500 dolar hesap ödedi. Buradan İtalya'ya geçen çift, 52 milyon dolarlık bir yatta iki gece kaldı.

Sevgilisine pahalı hediyelerle sürpriz yapan yakışıklı oyuncu, Lively'yi mutlu etmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Yakışıklı oyuncuyla çok mutlu olan Lively'nin ailesi de Di Caprio'yu seviyor. Yakın çevresi, Di Caprio'nun hayatı boyunca hiç bu kadar mutlu olmadığını söyledi

ARKADAŞLARI BİLİYOR
Henüz ilişkilerini açıklamayan Blake Lively ile Leonardo DiCaprio'nun birlikteliklerini sadece yakın çevresi biliyor. Arkadaş çevresinden destek gören ünlü çift, aynı evde uzun bir süre yaşamayı planlamıyor.
Yayın tarihi: 09.06.2011
535
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.