Magazin

'Sevgilimle birlikte misin?'

'Sevgilimle birlikte misin?'

Hande Ataizi, telefonla Başak'ı arayıp hesap sordu...

İki yıldır birlikte olduğu iş adamı sevgilisi Philippe Amram 'ın isminin oyuncu Başak Sayan ile aşk dedikodularına karışması New York'daki Hande Ataizi'ni kıskançlık krizine soktu.

Ataizi, İstanbul'daki arkadaşlarının "Başak Sayan, haftanın 6 günü Philippe ile görüştüğünü söylüyor" diye kendisini araması üzerine küplere bindi.

Ünlü oyuncu hemen telefonunu bulup Başak Sayan'ı aradı ve "Sevgilimle birlikte misin" diye sordu. Başak Sayan'ın "Kesinlikle öyle bir şey yok, birbirimizi Hillside Spor'dan tanıyoruz, sadece arkadaşız" sözleri üzerine de rahat bir nefes aldı.

Hande Ataizi, Falım Sakızları'nın ortağı Philippe Amram ile 5 ay önce Amerika'ya gitmişti. Hande Ataizi sevgilisinin işleri nedeniyle New York'ta kaldığını, yazın birlikte döneceklerini söylemişti. Ancak Amram 1 ay önce İstanbul'a döndü. Ataizi ve Amram'ın 2 haftadır konuşmadıkları öğrenildi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 29.05.2009
326
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.