Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevgilim var Aysu'yla olmaz

Sevgilim var Aysu'yla olmaz

İbrahim Tatlıses uzun zamandır adının anıldığı Aysu Baçeoğlu'nu programına konuk etti.

İbo Show'un konuğu, Tatlıses'i sevdiğini söyleyen ve ünlü türkücünün cep telefonuna attığı mesajlar ortaya çıkan Aysu Baçeoğlu'ydu.

Tatlıses, "Bundan sekiz yıl önce Aysu Hanım benim sahip olduğum İdo Müzik'e gelmişti, bir klip çekecektik. O zamanlar benim çok yakın bir arkadaşımla aşk yaşıyorlardı. Ben o zamanlar kendisine içimden bir sıcaklık beslemiştim ama bizim örf ve adetimizde arkadaşının yanındaki bayan bacımız olur anamız olur demişti.

Biz aşk adamıyız, sevda yüklüyüz. Kervana katılan hiç kimse yaya kalmamıştır. Ben kendimi tanıyorum başkası nasıl tanıyorsa tanısın. Ben ne öğrendiysem halktan öğrendim. Aysu Baceoğlu, beni sevdiğini 3 aydır söylüyor. Yalan söylemiyor. Kıbrıs'ta da beni soracakları için magazin muhabirleri ile konuşmadı biliyorum. Aysu'yu arıyorlar menfaat için. Ama çıkmıyor hiçbir programa.

Bana göre gizemli kalması bir şeydir aşkı. Anlatırsa ne anlamı kalır ki. Herkesin benden beklediği bir şey var. Siz (Aysu) beni sevebilirsiniz ben de sizi sevip sayıyorum. Çirkin biri değil esmer güzeli çünkü. Geçen yıl yazın İbo Show'a geldi. Ben de ona 'Esmer güzeli' diye mesaj çektim. O zaman erkek arkadaşı vardı. Sonra kendi kendine İbrahim Tatlıses'i sevdiğini söylemiştir.

Ben ona 'Evet' diyebilirim. Onun sevgisine saygı duyarım, Ona biraz bekle de derim. Onu umutlandıramam. Ona ihanet edemem. O beni sevebilir. O beni başka seviyor biliyorum. Kısmette varsa olur yoksa olmaz. Birlikte olduğum bir insan var. Böyle bir şey olamaz" diyerek son noktayı koydu.

Bu açıklamalar üzerine Aysu Baceoğlu ise "Demek ki kısmet değilmiş her şeyin hayırlısı, Ben İbrahim Beyi çok seviyorum ve seveciğim bu sevgimi de açıkca söyledim, ve bu konu kapanmıştır ne olur bundan sonra bu konu ile ilgili artık bana kimse bir şey sormasın" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.