Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevgililer zirveye oturdu

Sevgililer zirveye oturdu

Sevgililer zirveye oturdu Jennifer Aniston ve Vince Vaughn'un aşklarının başladığı "The Break Up" adlı film, Amerika'da vizyona girdi ve geçtiğimiz hafta sonu box-office listesinin zirvesine oturdu.

Jennifer'ın fotoları sağda

Jennifer Aniston, geçtiğimiz yıl kocası Brad Pitt'in Angelina Jolie'ye aşık olmasıyla oldukça zor günler geçirmiş ve boşanma sonrası işine konsantre olarak üzüntüsünü hafifletmeye çalışmıştı.

"Friends" dizisiyle tanınan Aniston, o dönemde "The Break Up" filminin çekimlerine başlamış ve kısa bir süre sonra da rol arkadaşı Vince Vaughn'la aşk yaşamaya başlayarak hayatında yeni bir sayfa açmıştı.

EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORLAR
İlişkilerini mümkün olduğunca gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Jennifer Aniston-Vince Vaughn çifti, bugünlerde oldukça keyifli. Zira sevgililerin aşklarının doğduğu "The Break Up", geçtiğimiz hafta sonu Amerika'da box-office listesinin zirvesine oturdu. İki ünlünün şimdilerde evlilik planları yaptığı söyleniyor. Çiftin çocuk sahibi olmak için sabırsızlandığı da gelen haberler arasında.
(Hürriyet)
318
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.