Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Sevenleri dualarını eksik etmesin'

'Sevenleri dualarını eksik etmesin'

Bodrum-Gümüşlük’te kızı Ayşe Günaydın ile yaşayan ve 24 Ağustos’ta nefes darlığı nedeniyle Universal Hospital Bodrum’a kaldırılan Erol Günaydın, kızlarının isteği üzerine önceki akşam İstanbul’a sevkedildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın telefonla kızlarını aramasının ardından cumartesi sabahı yapılacak sevk işlemi daha erkene alındı.

Ambulansla Milas-Bodrum Havalimanı’na götürülen usta tiyatrocu, burada sağlık bakanlığı’na ait ambulans uçağa alındı. Günaydın’ın tedavisinin İstanbul’da özel bir hastanede devam edeceği açıklandı. Bu gelişmenin ardından bir açıklama yapan Universal Hospital Bodrum İç Hastalıkları Uzmanı Yusuf Babayiğit, “Erol Bey yoğun bakımda olduğundan bu yana herhangi bir değişiklik göstermedi. Umarım İstanbul’da daha iyi olacaktır. Sevenleri dualarını eksik etmesin” dedi.

Ayşe, Fatoş ve Günfer Günaydın, babalarının ambulansa sevki sırasında gözyaşlarına boğuldu. Ayşe Günaydın’ın “Hadi babam, daha iyi olacaksın. Seni çok seviyoruz” dediği duyuldu.

332
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.