Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevdiğiniz çiçekler, kişiliğinizi ele veriyor

Sevdiğiniz çiçekler, kişiliğinizi ele veriyor

Sevdiğiniz çiçekler kişiliğinizi ele veriyor. Gül neşeliliği, karanfil kıskançlığı, kasımpatı ciddiliği, lale ise narinliği simgeliyor.

İnternette "www.sevkan.com" sitesinde yer alan bilgilere göre, sevilen çiceklere göre kişilerin karakterleri şöyle sıralanıyor:

GÜL: Gerçekte derin sevgiye, arkadaşlığa değer veren, genelikle de hasas duygu yüklü ve bir o kadar da neşelidir. Mantığıyla değil, hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir. Gülü seven insanlar duguysal hayatlarında ise büyük derecede mutlu beraberliklere ortak olurlar

KARANFİL: En küçük birşeye kızabilen güçlü ve derin duygulara sahiptirler. Ancak, az konuşup, çok dinlemeyi tercih ederler. Oldukça sert bir kişilik yapıları var. Sevgilerinde aşırı decede kıskanç bir yapının sahibi olurlar

ZAMBAK: Genel olarak güzeli sevmeyi seven bir yapıya sahip insanlardır. Ancak şartlar ne olursa olsun, illa ki güzel olsun. Bu kişeler o güzelliği sadece sevmekle kalmazlar, ona tamamen ve hemen sahip olmak isterler.

SARDUNYA: Oldukça dengeli bir duygu dünyasına sahiptirler. Hayatları onlar açısından kutsaldır. Pek çok zaman düşündüklerini saklayamazlar.

YASEMİN: Hayalperest ve daima bir bekleyiş içinde olan oldukça da kırılgan bir yapıya sahip kişilerdir. Onlar içinse acele diye bir kavram yoktur. Onlar son derece hassas, duygusal bir karaktere sahiptirler.

HANIMELİ: Pek çok zaman birbirine ters olan görüşleri vardır. Onların o an içinde mutlu, umutlu olmaları sizi aldatabilir. nedeni ise bir süre sonra değişerek mutsuz ve ümitsizliğe bürünmeleridir.

MENEKŞE: Kindar olmayan, alçak gönüllü, yüreği sevgi dolu ve paylaşmayı seven kişilerdir. Doğuştan temiz ruhlu ve temiz duyguları beslebilen karakterleri, onları herkes tarafından aranan insan yapar.

MANOLYA: Yaşam bu kişiler bakımından bir beklenti yumağıdır. Gurur yüklü oldukları bakımındandır ki, övülmekten ve de poh pohlanmaktan oldukça hoşlanırlar.

LALE: Hasas bir yapı adeta onlar için bulunmuş bir kavramdır. Oldukça çabuk kırılabilen yapıları vardır. Aşırı derecede narin kişiler olarak bilinirler.

LEYLAK: Açık kalpli, içten ve nezaketlidirler. Negatif olaylar karşısında bile mutluluk bulabilirler.

ŞEBBOY: Uçarı olan doğaları, daldan dala konmaları ve sevdiklerinin değişmelerini istemeleri dahilinde düşünce tarzı olarak oldukça iyi kişilerdir.

KASIMPATI: Ciddi ağırbaşlı, kaı ve acımasız yapıdadırlar. Titiz olmaları beraberinde zor beğenir olmaları da Çabasıdır. Çevrelerine karı yardım sever olmalarını asla ve asla engelleyemezler.

SÜMBÜL: Daimi olan bir hayalleri vardır. İnsanlardan ve kalabalıktan oldukça uzak. sesiz sakin ortamı severler.
(DHA)
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.