Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sevda Demirel erkeklere rest çekti

Sevda Demirel erkeklere rest çekti

Sevda Demirel, evlendikten sonra hayatında radikal bir değişim yaşadığını söyledi.

"Uyanma Vakti" adlı yeni albümünü çıkaran Sevda Demirel, Olivyum Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle bir araya geldi. Evlendikten sonra hayatında radikal bir değişim yaşadığını belirten Demirel, "Dış görünüşümü değiştirmeye karar verdim. Usturuplu giyinmek gibi... Şimdi artık beni ailelerin ve kadınların beni beğenmesini istiyorum" dedi.

Artık sadece şarkılarıyla anılmak istediğini belirten Demirel, "Dört senedir yoktum. Bu dört sene içerisinde bir evlilik yaptım, yuva kurdum. Sakin bir hayat yaşıyorum çok şükür. Artık eskisi gibi fotoğraflar vermeyeceğim. Bol bol şarkı söylemek istiyorum" dedi. Evlendikten sonra hayatının değiştiğini belirten ünlü şarkıcı, kendisini ibadete adadığını açıkladı:

"Allah kabul ederse ibadet etmeye başladım. En büyük aşkın Allah Aşkı olduğunu anladım. Bu değişim Mahsun Kırmızıgül'ün "Beyaz Melek" filmini izledikten sonra başladı. O filmdeki ben ya da ailemden biri olabilirdi. O tip insanlara yardım etmeye başladım. Sekiz ay gönüllü hemşirelik yaptım. Dışarıdan farklı görünüyorum ama içim çok farklı. Onlarla beraber yaşadım. Tavla oynadım, çiçekler aldım, sohbet ettim. Ondan sonra yavaş yavaş içimde bir şeyler değişmeye başladı. Dış görünüşümü değiştirmeye karar verdim. Usturuplu giyinmek gibi... Öbür türlü sadece erkeklerin beğendiği bir oluyordum şimdi artık ailelerin, kadınların beni beğenmesini istiyorum. Erkeklerin artık bana eskisi gibi bakmasını istemiyorum."

Aşk anlayışının da değiştiğini belirten Demirel son olarak şu yorumu yaptı:

"Aşk denildiği zaman Allah akla gelmeli. Yaratılışımız, karnımızın doyması, nefes almamız, huzurumuz, yani her şey için şükretmek gerekir. Şu an ki sevgimi gecikmiş olarak görüyorum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 21.04.2008
497
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.