Magazin

Sette aşk rüzgarları

Sette aşk rüzgarları

Cüneyt Arkın, Hande Ataizi ve Mustafa Topaloğlu'nun oynadığı "Çılgın Dershane" adlı sinema filminde, son dönemde aşkları ya da ayrılıklarıyla gündeme gelen genç oyuncular rol alıyor.

Olgun Arun'un yönetmenliğini yaptığı, yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği filmde, Hande Ataizi, Cüneyt Arkın ve Mustafa Topaloğlu ile birlikte, Irmak Ünal'dan ayrılan Alp Kırşan, şarkıcı Yalın'la yaşadığı aşkıyla gündeme gelen Tuğba Ünsal, aşklarıyla sürekli gündemde olan Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan, futbolcu Ahmet Dursun ile birlikteliğiyle gündeme gelen Simge Tertemiz, son olarak "Duman" grubunun solisti Kaan Tangöze'yle yakalanan Seçkin Piriler rol alıyor.

Tuğba Ünsal'la Mehmet Aslan arasındaki yakınlık gözlerden kaçmazken, sevgilisi Pelin Doğan'ın bir an olsun yalnız bırakmadığı yapımcı Servet Aksoy da dikkat çekti. Setteki bir başka sevgili de, bir diğer yapımcı Faruk Aksoy'un sevgilisi Dilek Serbest'ti.

Filmde, Simge Tertemiz, Gamze Karaman ve Seçkin Piriler, dersanenin sosyetik kızlarını canlandırıyor.
Yayın tarihi: 08.10.2006
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.