Magazin

Şesu: Ayrılmak istiyorum ama bırakmıyorlar

Şesu: Ayrılmak istiyorum ama bırakmıyorlar

Ekranın beğeniyle izlenen dizisi "Avrupa Yakası"nın en sevilen kararterlerinden Şesu'yu canlandıran Bülent Polat, Ata Demirer'den sonra diziden ayrılma kararı aldı.

Bu kararı aldıktan sonra yapım şirketinin tarafından bu isteğinin geri çevrildiğini söyleyen Polat şunları söyledi:

"Sözleşmem gereği benim çok fazla konuşmaya da hakkım yok. Bir çok oyuncu diziden ayrıldı ve ben de bir ayrılık kararı aldım. Çalıştığımız şirketin sert bir tavrı var ama zorlamanın bir anlamı yok. Diziyle anlaşmam bitmedi. 40 bölüm daha sözleşmem var. Avukatım ile görüşüyorum. Ben karşı taraftan olumlu bir yanıt alacağıma inanıyorum. Çünkü artık tiyatro yapmak istiyorum. İnsanların ekmek parasıyla oynamak doğru değil. Ben Şesu karakterini keyifli bir yere getirdim, daha aşağıda bırakmak istemiyorum. Çok şey verdim. Sonuçta bu da benim çocuğum, ben onunla yaşıyorum. Ama şu anda bıyıklarımı kestim. Başka bir projeyle ilgili çalışıyorum. Bir müzikal. Bundan sonra bu role göre vücudumu şekillendirip, ruh halimi oluşturacağım..."

Dizinin yapımcısı Plato Film'in sahibi Sinan Çetin ise, Bülent Polat'ın bu açıklamalarına, "Benimle çalışmak istemeyen biriyle ben neden çalışmak isteyeyim" diye yanıt verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.06.2006
819
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.