Magazin

Servet'e aşık olabilirim

Servet'e aşık olabilirim

Galatasaraylı futbolcu Servet Çetin ile aşk yaşadığı haberleri çıkan 2009 Almanya güzeli Alessandra Alores, aşka yeşil ışık yaktı.

"Şu anda bir şey yaşamıyoruz ama bu yaşamayacağımız anlamına gelmemeli. Üç-dört yıl sonra neler olacağını bilemem" diyen Alores, önceki gece yine Servet'le bir aradaydı. Galatasaray-Eskişehir karşılaşmasını tribünde bir kız arkadaşıyla izleyen Alores, maçın ardından Servet'le Yeşilköy'deki Dürümcü Baba'da buluştu.

2009 Almanya güzeli Alessandra Alores, Galatasaraylı futbolcu Servet Çetin ile aşk yaşadığı haberleriyle tüm Türkiye'ye adını duyurmuştu. Önceleri bu
dedikoduları yalanlayan Alores, sonunda aşka yeşil ışık yaktı, "Bizim beş yıldır güzel bir dostluğumuz var. 'Onunla aşk yaşıyorum' diyemem ama ileride yaşanmayacağını da söyleyemem" dedi.

Türkiye'ye bu son ziyaretinizin nedenini öğrenebilir miyiz?

- Bir iş gezisi için buradayımaslında... Ama üç aydır tatil yapma fırsatı bulamamıştım, bir bakıma tatil de sayılır. Çünkü ıstanbul'u çok seviyorum. Ayrıca Galatasaray'ın maçını izlemek istediğimden burada planladığımdan biraz daha uzun kalacağım.

İstanbul dışında Türkiye'de başka nereleri biliyorsunuz?

- Antalya, Alanya, Pamukkale, Bodrum... Gerçi Pamukkale'ye 15 yaşındayken ailemle birlikte gelmiştim, çok oldu... Ama hepsi çok güzel yerlerdi.

Türk kültürü hakkında az da olsa fikriniz var o halde...

- Evet. Alman kültürü ile arasında farklar var elbette, ama Türk kültürünü ve insanlarını da çok sevdim ben...

Ne gibi farklar var?

- Her şeyden önce yemekleri farklı... Bir de gezdiğim diğer şehirlerine kıyasla ıstanbul daha Avrupai. Burada insanlar daha seksi, güzel ve modaya uygun giysiler giyebiliyorlar. Muhafazakar olan şehirleriniz de var. Tamam, oralarda gezerken de başınızı bağlamanız gerekmiyor ama herkesin kapalı olduğu bir yerde üzerinize yapışan pantolonlar giyip dolaşırsanız garip duruma düşüyorsunuz.

ALMANYA MAÇINDA TÜRKİYE'Yİ TUTTUM

Servet Çetin ile tanışmadan önce Galatasaray takımını duymuş muydunuz?

- Hayır. Futbolu seviyordum ama yakından ilgili sayılmazdım.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

- Bayern Münih ve Manchester United'ı...

Galatasaray ve Bayern Münih arasında bir maç olsa kimi tutarsınız?

- Galatasaray'ı çünkü fanatik bir taraftar değilim ve arkadaşlarımın kazanmasını isterim. Hatta son Almanya-Türkiye maçında da Türkiye'nin yenmesini istedim.

Servet ile ne zaman ve nasıl tanışmıştınız?

- Beş yıl önce Münih'te tesadüfen tanıştık. Beni havaalanından alıp evime bırakacak biri vardı. O kişi, eve dönerken yolumuzun üzerindeki bir hastaneye uğraması gerektiğini söyledi. Araçta yalnız beklememem için beni de yanında götürdü ve orada Servet ile tanıştık.

Peki aranızda duygusal bir ilişki var mı, yok mu?

- En başından beri bir sürü haber yazılıp çizildi ama ben kimseye "Birlikteyiz" demedim. Hep iyi arkadaş olduğumuzu söyledim. Her ilişkinin temeli iyi bir dostluktur gerçi... Biz de iyi anlaşıyoruz. Diğer yandan, bir ilişkiyi yürütmek için üç-dört kez görüşmek yetmez ve bizim de görüşmek için az vaktimiz oluyor.

SERVET'İN KARAKTERİNİ ÇOK BEĞENİYORUM

Servet'ten hoşlanıyor musunuz?

- Servet'in karakterini çok beğeniyorum. Ailesine olan bağlılığı, dürüstlüğü, tavırları ile gerçekten çok farklı biri. Üç-dört yıl sonra ikimizin de hayatı oturduğu zaman bir şey yaşar mıyız bilemem. şu anda yaşamıyoruz ama bu yaşamayacağımız anlamına gelmemeli.

Servet Çetin de dil bilmediği için sizinle iletişim kurmakta zorlandığını, bu yüzden bir ilişki olamayacağını söylemiş ve "Arkadaşız" demişti. Nasıl anlaşıyorsunuz peki beş yıldır?

- O kadar da değil. O biraz ıngilizce biliyor. Bir de etrafımızda çeviri yapan arkadaşlarımız oluyor.

Servet Çetin üzerinden prim yaptığınız ileri sürülüyor, o konuda ne diyeceksiniz?

- Ben Servet ile tanıştığımda 18 yaşındaydım. O zaman ne o, ne de ben ünlüydük. Hatta onun futbolcu olduğunu bile bilmiyordum. Ünlü olup da bu haberler çıkmadan önce de onunla görüşüyorduk zaten ama şimdi ikimiz de işimizde başarılı olduğumuz için bu yönde haberler çıkmaya başladı. Fazla takılmıyorum söylenenlere...

Şu anda bir erkekarkadaşınız var mı?

- Şu anda yok.

DİN DEĞİŞTİRMEK GÖSTERMELİK

Evlenmeyi düşünüyorn musunuz?

- Düşünüyorum. Sonuçta ben aile hayatına düşkün biriyim. Dört-beş çocuklu kalabalık bir aile istiyorum. Kendi çocuklarımın yanı sıra evlat edinmeyi de planlıyorum.

Evleneceğiniz kişide ne gibi özellikler arıyorsunuz?

- Mesleğinin bir önemi yok. Benim için önemli olan, ailesine bağlı, sevecen, sorumluluk sahibi, dürüst, açık görüşlü, yardımsever ve paylaşımcı biri olması...

Bu özellikleri taşıyan kişi başka bir dinden olursa ve dininizi değiştirmenizi isterse, ne cevap verirsiniz?

- Ben dinlere inanan biri değilim ama Allah'a inanıyorum. Dindar olduğunu söyleyip de kötü şeyler yapan insanlardan olmaktansa, inançlarımı bu şekilde yaşıyorum. ınanç içten gelen bir şey olduğu için de değiştirilebileceğini düşünmüyorum. Göstermelik "değiştirdim" demektense o insanın buna saygı göstermesini beklerim.

Bu yıl Miss Almanya seçildiniz. Programınız yoğun olmalı...

- Sürekli röportajlar ve fotoğraf çekimleriyle meşgulüm. Ayrıca bir filmde rol almak için yakında Hindistan'a gideceğim. Tabii Dünya Güzellik Yarışması için hazırlıklıklarım da sürüyor bir yandan...

SENİ ÖZLEDİM DEMEYİ ÖĞRENDİM

Adınızı Türkiye'de çok duyar olduk...Oyunculukla ilgili buradan teklif geldi mi hiç?

- Henüz gelmedi ama bir Türk filminde rol almak isterdim. Gerçi dil problem olabilir..

Hiç Türkçe bilmiyor musunuz?

- Bildiğim kelimeler var ama çok az...

Hangi kelimeleri biliyorsunuz?

- "Nasılsın", "eşek", "uzak", "seni seviyorum", "küçük", "büyük", "seni özledim", "anlamıyorum"... Sanırım bu kadar.(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.09.2009
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.