Magazin

Servet verdi bedavaya satıyor

Servet verdi bedavaya satıyor

Ebru Gündeş'in derneklere yardım amacıyla dünyaca ünlü markalara ais olan sahne kıyafetlerini ebrugundessatiyor.com adlı internet sitesinde satışa çıkardı

Sesi gibi gönlü de güzel... Ebru Gündeş, yardım derneklerine destek için sahne kıyafetlerini internetten satışa çıkardı. Ebrugundessatıyor.com adlı bir internet sitesinde Gündeş'in 90 elbisesi ve 10 ayakkabısı satışta. Ünlü sanatçının 1.5 milyon dolar ödediği, Cavalli, Etro, Chanel, Oscar De La Renta gibi dünyaca ünlü modaevlerine ait 90 kıyafet ve ayakkabı sitede resmen bedavaya alıcı bekliyor.

Ebru Gündeş kıyafetleri 150 ile 2 bin lira arası fiyatlara satılıyor. Gündeş'in sitedeki kıyafetlerin hepsi satılsa yaklaşık 50 bin lira gelir elde edilecek. Ünlü sanatçı kıyafetler satıldıkça yerine yenilerini koyarak yardım miktarını daha da artırmayı hedefliyor. Ebru Gündeş'in sitesinden alışveriş yapanlar ödedikleri paranın hangi derneğe bağışlayacağını da kendileri belirliyorlar..

(Habertürk)

Yayın tarihi: 18.12.2012
457
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.