Magazin

Servet kazandıran vücudunu böyle koruyor

Servet kazandıran vücudunu böyle koruyor

Dünyaya getirdiği iki çocuğa ve ilerleyen yaşına rağmen kendisine 25 Milyon Sterlin kazandıran vücudunu böyle koruyor.

Bir zamanlar podyumlarda fırtına gibi esen manken Cindy Crawfod bugün artık 41 yaşında ve iki çocuk annesi. Ama hala 20'li yalarındaki görüntüsünü aratmıyor. Önceki gün eşi Rendy Gerber ile birlikte tatil yaptığı Hawai'de bikinisiyle objektiflere takılan Crawford da formda görüntüsüyle yaşını inkar eder gibi. İncecik bikinisi ve kovboy şapkasıyla sahilde yürüyüş yapan Crawford, güzelliğini ağır bedeller ödeyerek koruduğunu itiraf etti.

Güzel manken "23 yaşındayken bana bakanlar, asla çocuk sahibi olmak istemeyeceğimi söylüyorlardı. Ama şimdi iki çocuğum var ve hamilelik sırasında alınan kiloları vermenin ne kadar güç olduğunu biliyorum" diye konuştu.

Sahip oldugu fiziki görünümden hoşlandığını söyleyen Crawfordc "Vücudumdan eskisinden daha çok hoşnutum. Çünkü ben bu görüntüyü; uğrunda çaba harcayarak elde ettim" dedi.
Geçen yıl bir Fransız dergisi Cindy Crawford'un güzel görünümünü korumak için botoks uygulattığını iddia etmişti.

Bu iddia yüzünden üzüldüğünü söyleyen Crawford da 40'ına gelmiş olmasına rağmen 20'li yaşlardaki görüntüsünü korumasını cildinin kaliteli olmasına ve kendine çok iyi bakmasına bağlamıştı. Crawford'un aktif olarak mankenlik yaptığı süre içinde edindiği servetin 25 Milyon Sterlin (60 Milyon YTL) civarında olduğu tahmin ediliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.11.2007
324
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.