Magazin

'Sert'ler yumuşadı

'Sert'ler yumuşadı

Karşılıklı ihanet suçlamalarıyla boşanma davası açan Yurdal Sert ile eşi Ivana Sert önceki akşam oğulları Ateş’le birlikte Nişantaşı’nda yemek yedi. Aylar sonra ilk kez birlikte görüntülenen ikilinin neşeli hali dikkat çekti.

Güncellenme tarihi:

IVANA SERT FOTOĞRAFLARI

Sert cephesinde barış rüzgârları esiyor! Yurdal Sert’le eşi İvana Sert arasındaki buzlar erimeye başladı. Yurdal Sert’in kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtığı eşi İvana Sert, karşılık olarak daha ağır ithamlarda bulunmuştu. Yurdal Bey, eşinin en yakın arkadaşı Hatem Yavuz’la ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Karı-koca karşılıklı ağır suçlamalarla aradaki köprüleri tamamen atmıştı. Taki önceki güne kadar...

AYNI KAREDE OLMAK İSTEMEDİ
Ivana Sert ile Yurdal Sert önceki akşam Nişantaşı City’s’teki Limonata’da yabancı uyruklu dostlarıyla buluştu. Oğulları Ateş ve dostlarıyla birlikte yiyen ikilinin samimiyeti dikkat çekti. Sert çifti, çıkışta gazetecileri görünce şaşırdı. Yurdal Bey, “Dostlarımızla birlikte akşam yemeği yedik. Keyifli bir akşamdı ” dedi. Hiç konuşmayan İvana Sert ise eşiyle aynı karede görüntülenmemek için hemen onun yanından uzaklaşmaya çalıştı.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 13.09.2012
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.