Magazin

Serenay fena yakalandı

Serenay fena yakalandı

Aynı diziden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy'la aşk yaşadıkları konuşulan Serenay Sarıkaya, sağ gösterip sol vurdu.

Güncellenme tarihi:

SERENAY SARIKAYA FOTOĞRAFLARI

Sarıkaya'nın rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile değil, evli ve çocuklu Murat adında Antalyalı bir işadamıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 'Medcezir' dizisinden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy'la aşk yaşadığı bir süredir magazin kulislerinde konuşuluyordu.

Aşk haberlerini yalanlamayan ve sessiz kalmayı tercih eden ikili, bu iddiaları doğrular gibiydi. Fakat tüm bu iddiaların aksine Sarıkaya'nın Çağatay Ulusoy'la değil, evli ve bir kız çocuğu olan Murat isimli Antalyalı bir işadımıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Uzun bir süredir aşkların gözlerden uzak yaşamayı başaran ikili, önceki gece sobelenmekten kurtulamadı.

Kendisinden yaşça büyük olan sevgilisiyle Taksim’deki bir otelin restoranında baş başa yiyen Sarıkaya, çıkışta sevgilisinin aracına bindi.

Gazetecilerden habersiz olan Sarıkaya, Cihangir'deki bir mekanın önünde araçtan indiği sırada gazetecileri fark ederek koşar adım mekana girdi.

Gazetecileri yanıltmak isteyen Sarıkaya'nın takım elbiseli sevgilisi ise mekandaki müşterilerin yanına giderek onlarla sohbet ediyormuş gibi davranmaya çalıştı.

Sarıkaya'nın mekana girmesinin ardından sevgilisi de peşinden koştu.

Yakalanmanın verdiği şokla mekanda bir süre mesafeli duran Sarıkaya ve sevgilisi, ilerleyen dakikalarda yakınlaşarak samimi görüntüler sergiledi.

Zaman zaman birbirlerine sarılıp öpen ikili, bir saat sonra mekandan ayrı ayrı çıktı.

Yayın tarihi: 14.11.2013
1862
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.