Magazin

Serdar şarkılarıma kendi imzasını attı

Serdar şarkılarıma kendi imzasını attı

Metin Arolat'tan şok iddia: Serdar Ortaç'ın albümündeki 'Ben Bu Gecelerin Adamıyım' ve 'Gamzelim' adlı şarkıları ben yaptım

Bir markasının reklamları için "Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasındaki partneri 2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı ile birlikte çalışan yönetmen - şarkıcı Metin Arolat, Serdar Ortaç'a yönelik şok iddialarda bulundu: "Gamzelim ve Ben Bu Gecelerin Adamıyım adlı şarkılarıma Serdar Ortaç kendi imzasını attı." Sanat camiasına kırgın olduğunu, şarkıcılığa ara vermesinin nedeninin de bu kırgınlık olduğunu belirten Arolat, şöyle devam etti:

'Güvenim zedelendi'
"Bunlar geçmişte kaldı ama benim kırgınlığım hâlâ devam ediyor. Çünkü benim yaptığım şarkıların altına Serdar'ın imzasının atılması insanı hayal kırıklığına uğratıyor. 'Gamzelim' ve 'Ben Bu Gecelerin Adamıyım' adlı şarkılar bana ait olan şarkılardı. O zaman albüm çıktığında bir baktım altında Serdar'ın imzası var. Ve her zamanki gibi her nedense bir düzeltme olmadı. Böyle şeyler olunca insanlara güvenim zedelendi."
(Mlliyet)
Yayın tarihi: 03.03.2008
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.