Magazin

Serdar Ortaç'ın sevgilisi askere gidiyor!

Serdar Ortaç'ın sevgilisi askere gidiyor!

Serdar Ortaç şöhreti yakaladıktan sonra aşık olmakta zorluk çektiğini söylüyor. Rakı-balık yapmak bir kadınla yatmaktan daha güzel diyebilecek kadar da iddialı.

Yanında sürekli yabancı uyruklu kadınlar var. Neden Türk değil de yabancı?
Herkes bana bu kadınları nereden buluyorsun diyor. Açıkçası onlar beni buluyor. Onlarla iletişime girmek bana daha iştahlı geliyor. Çünkü yabancılar çoğu zaman bir şey anlatmak zorunda kaldığım insan oluyorlar. Onlara kendimi anlatıyorum. Bir kadınla yemeğe çıkıp kendini anlatma dönemi vardır. Fakat Türk kadını zaten 20 yıldır beni tanıyor. Giydiğim çorap markasını biliyor. Onunla ön yemeğe çıkıp "Ben Serdar Bilkent'i bitirdim, babamın yanında tornacıydım, karekterim burcum bu" dememe gerek kalmadan o bana "16 şubat 70 doğumlusun burcun kova.." diyor.

Kendini anlatmayı mı özledin?
Evet hem de çok. Ama yine de bu çözüm değil. Aile kurmaya kalksam ne bir Hollandalı ne İsviçreliyle ne bir Macar'la olmaz. Yine Türk kızıyla evlenirim.

Türk kadınlarının bazılarının ayrıldıktan sonra her şeyi detaylarıyla başkalarıyla paylaşması da yabancıları tercih etmen de etken olabilir mi?
Türk kadını ilişkilerini halka açar'ı kabul ediyor muyuz? Benim zaten her şeyim halka açık olduğu için bana bu çok koymuyor. Ama genelde Türk kızının her şeyini anlattığını biliyorum. Ben Gamze ile yaşadığım bir şeyi Pınar'dan duyduğum oldu. Pınar ile yaşadığımı Zeynep bilirdi. Zeynep'e derdim ki bunu nereden duydun Gamze söyledi derdi. Gamze'ye sorardım Nihan derdi. Allah'tan Mahmut demiyorlardı.

Peşinden koştuğun kadınlar oldu mu?
Genelde beni tanımayan bu ülkede yaşamayan yabancı kadınların peşinden koştuğum oluyor. Onlar da bir konserimi izledikten sonra kapristen vazgeçiyorlar.

Ajanslara yabancı kızlar için para ödediğin bile söylendi...
Benim onlara para vermeme gerek yok. Onların benimle gezdikleri için üstüne para vermeleri gerekiyor. Ben onlara para versem ne olur. İki tane Nadia bir tane Carolina yanımda dolaşsa ne olur?

Hiç para harcamıyor musun?
Sıfır. Onlara yediğimiz, içtiğimiz dışında 1 lira bile harcamadım. Buraya modellik yapmaya geliyorlar. 200-300 Euro'ya kliplerde oynuyorlar. Kızların bazen kontörleri olmuyor. Kontör bile almıyorum. Bu kadının duruşuna ayıp bir şey.

Tek taş bir yüzük beğendim. Alır mısın dese?
Döverim direkt(gülüyor). Hemen kaçar giderim. Böyle bir şey isteyen kadını hadsiz, kişiliksiz, şerefsiz olarak algılarım. Çok ayıp. Karım olsa derisinin her noktasına tek taş yapıştırayım. Ama elin kızı benden tek taş isteyemez.

Kolay aşık olmaz mısın?
Eskiden çok aşık olurdum. 18 yaşında aşık oldum hatta çılgın gibi aşık olmuştum. İntiharlık derecesine gelmiştim. Hayatımda 2 ya da 3 kez aşık oldum. Bir tanesi 18 yaşında, diğeri orta dönemlerimde beraber çalıştığım asistanıma diğeri yine birlikte çalıştığım kız oldu. Ondan sonra hiç aşık olmadım.

Kafanda neden aşık olamadığının cevabı var mı?
Biz arkadaşlar arasında buna Ş.Ö ve Ş.S diyoruz. Şöhret öncesi ve şöhret sonrası. O zamanlar kadının peşinde koşmak hoşuma gidiyordu. 18 ile 24 arası harika bir devirdi. Discorium'un kapısının önünde beklemek, babamın arabasını kaçırıp kıza limonata ısmarlamak çok güzeldi. 24,5 yaşında Karabiber Türkiye'yi yıkmıştı ve ben ne olduğu şaşırdım. Arabayla duruyorum bütün lise üstüme saldırıyor. Bir konsere gidiyorum gittiğim yer yıkılıyor..

Şöhret mi aşk duygunu öldürdü?
Yine de aşık olmayı deniyorum. Olursa oluyor olmuyorsa olmuyor. Eva diye Alman bir mankeni sevmiştim ama o da gitti.

Eva ile neden bitti?
Ben de elimdekini tutamamak gibi bir şey var. Bir şarkıyı iki kere dinleyeyim üçüncüsünde yeni bir şarkı yazayım diye bir psikozun içindeyim. O kadını nasıl kaçırdım diye çok üzüldüm. Kız şimdi Almanya'nın ünlü mankeni oldu. Eva Frey. Şimdi Yunanlı bir sevgilisi var. Yunanlı sevgilisi olduğunu duyduğumda üzüldüm. İçim hala buruk.

Diğerlerinden farkı neydi?
Sessizdi, çok konuşmazdı, kafamı fazla ağrıtmazdı.

Bir minübüs dolusu kızla aşkı aradığın için mi geziyorsun?
Cast ajansı olan arkadaşlarım var. Bu ajansların sahipleri evli karı- kocalar. "Kızlar eğlenmek istiyor çıkartın bir yere" diyorlar. "Tamam" diyoruz. İçlerinde aşk yaşadığım, sevdiğim olmuyor mu oluyor. Bunu engeleyemezsin. Öbür türlü kahvede oturup okey oynamam lazım.
Biz koloniler halinde gezip evinde sürekli partiler veren insanlar olarak görünebiliriz. Ama benim evime iki kuşak yakınımdan başka biri giremez. O kızlardan birini evime almam, giremez.

Bu sadece yabancılar için mi geçerli? Uzun bir ilişkide de mi böyle?
Uzun ilişkimde bile evimde yaşamasını istemem. Zaman zaman yapmaya, arkadaşlarımla balık yapacaksam gelebilir. Ama evimde kalmasını istemem. Kalanlar olur ama ben mutsuz olurum.

Bir kadına sarılıp uyumayalı kaç yıl oldu?
Güzel bir soru. Genelde öyle koynunda uyuyamam. Giderim başka odaya kaçarım. Bundan muzdarip değilim. Eva ile birlikte uyuyordum. Eva'dan önce 6 yıldır kimseyle öyle uyumadım. Zaten bir kadını gerçekten sevdiğini ertesi gün anlıyorsun.

38 yıldır hayatına kaç kadın girdi?
Akşam yemeğinde arkadaşlarım, onların kız arkadaşları ve benim sevgilim 25 dakika spagetti, rakı, şarap, balık yapmak bir kadınla yatmaktan daha güzel. Sohbet edip oturup güzel bir gece yaşamak sevişmekten çok daha güzel. Tabii vücut bazen istiyor. İstediğin zaman da birlikte ol. Gazetelere başlık olacak bir rekorum yok. Yabancılardan bir şey öğreniyorsun. Şimdi ki sevgilim İsrailli ve askere gidecek. Ama askere gitmemesinin yolları varmış bana onları anlatıyor. Türk kızıyla oturunca şunu öğreniyorsun "nabeeer burcun ne?" Bu olacaksa olmasın.

Nabeer deyince ne oluyor
Kayış kopuyor. Çünkü ezik yetiştiriliyoruz. Kızlar yaşama başladığında kolundan tutup "kime gideceksin gece 12'den sonra haber ver" diye hesap soruyorlar. Erkeği ise sokağa itiyorlar. Kız sonra ne oluyor: "nabeer". Fransız ne yapıyor. 13 yaşına geldiğinde kadınlığa ilk adımı kutlanıyor.

Tek gecelik ilişkilerin oldu mu?
Olmaz mı erkek adamım, tabii olacak. Tek gecelik, tek saatlik.

Tek saatlik?
Olmaz mı tabii olacak. Ben normal bir canlı değil miyim herkesin oluyordur.

Herkes bu kadar rahat açıklamaz..
Onların hepsi peder. Onların hayatında kadın yok sanki.

Bir kadınla birlikte olup ertesi gün başka kadınla mı?
Yok ara veriyorum. Belli bir ara veriyorum. Biriyle oluyorum onu unutunca başka biriyle oluyorum diye bir kural yok. İnsan canının istediği her şeyi yapmalı bir kere dünyaya geliyoruz.

Cinselliğin hayatındaki önemi?
Benim öncelik sıralamam iş, başarı, sağlık, huzur, mutluluk, aile, kadın, aşk dokuzuncu cinsellik olabilir. En sonlarda.

Türk kadınları ve yabancılar arasındaki fark ne?
Yabancılar daha rahat tecrübeleri daha rahat yaşayan kızlar. Aileleri tarafından destekleniyorlar. Ailelerinin kasılacak baskıları yok. Yetiştirilme tarzları daha olması gerektiği gibi.

Yabancılarla daha kolay mı ilişkiye giriliyor?
Yabancılar hayata bir kere geleceklerinin öğrenmiş ve anlamışlar. Vücutlarını bir kişiye saklama gibi korkuları yok. Bu korkunan çok boş olduğun 40 yaşından sonra yüzlerine kimsenin bakmayacağını, 40'a kadar kasarak hayatlarını mahvedeceklerinin farkındalar. İnsan gibi yaşayan onlar. Bizim erkeklerin de kafa iki yere çalışır. Kadında bulunan yerlere.. Osmanlı'dan gelen bir şey. Kadınım olsun haremim olsun.

Hangi ülkenin kadınlarıyla daha iyi
anlaşıyorsun? Ruslar mı?

Kadın güzelse bacak ve göğüs gösteriyorsa Rus diyorlar. Benim hiç Rus sevgilim olmadı. Ben Rus kadınlarını sevmem. Rus kadınlarında benim aradığım şeyler yok gibi. Ne aradığımı bilmiyorum ama Ruslarla anlaşamıyorum.

Çok güzel kadın kriterin ne?
Eskiden esmer seviyordum şimdi sarışın sevmeye başladım. Az ve öz konuşan konuştuğu zaman cümleyi koyacak alımlı olacak. Kimseyi arkasından konuşturmayacak, sicili temiz olacak.

Bunca tecrübeden sonra kadınların ne istediğini çözdün mü?
Kadın bence ilgi istiyor. Kadının hayal ettiğini hayal etmeden önüne koyan adam o kadını elde ediyor. Benim ne arkadaşlarım var mümkün değil bu kadınla olamaz diyorsun. Ama emek ve uğraşla prensesi de alabiliyorsun veziri de.. Kadın hizmet ve ilgiye bayılıyor. Fakat kadın tam tersi kendiyle hiç ilgilenmeyen adama bayılıyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 21.07.2008
611
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.