Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Serdar Ortaç'a ödül gecesi dayak

Serdar Ortaç'a ödül gecesi dayak

En iyi pop sanatçısı ödülü alan Ortaç, kendisini tartaklayanlardan şikayetçi oldu.

Saldırganı sadece Star TV'de yayınlanan Mega Magazin kameraları görüntüledi. Agresif tavırlar sergileyen şahıs küfürler ederek salondan ayrıldı....

Ortaç'ın müzik şirketi olaydan sonra şu açıklamayı yaptı: Serdar Ortaç, 4 ayrı dalda aldığı ödüllerin ardından salonu terk ettiği sırada, sebebi anlaşılamayan bir şekilde fiziksel saldırıya uğramıştır. Saldırıyı gerçekleştiren kişinin eşgali ve görüntüsü, salon kameraları tarafından belirlenmiştir. Sanatçı, harbiye polis merkezine verdiği şikayet dilekçesinde ise, şahıs hakkında darp, saldırı ve tehdit suçlamalarında bulunmuştur.

Sanatçı olay sonrası yaptığı açıklamada "Bildiğim kadarı ile husumet içinde olduğum kimse yok, insanlara tüm sevgim ile müzik yapmaya çalışıyorum.Bu üzücü olayın neden yaşandığı hakkında hiç bir fikrim yok" demiştir.

Dayak nedeni Ahmet Kaya mı?
Daha sonra karakolun önünde bekleyen basın mensuplarına açıklama yapan Ortaç 'ın menajeri, "Serdar ödüllerini aldıktan sonra tuvalete gitmiş. O sırada bir grubu tartışırken görmüş. 'Yapmayın arkadaşlar' diyerek olaya müdahele eden Serdar 'a tartışan gruptaki bir kişi iterek "Sen karışma lan' demiş. Kesinlikle hiçbir şekilde darp yoktur. Bu yaşanalar çok çirkindir. Serdar 3 ödül aldı. Bu en mutlu gecesi bu olay sayesinde rezil oldu" diye açıklama yaptı. Ortaç 'ın bu olayından dolayı Lütfi Kırdar 'a ait olan bütün güvenlik kameraların incelendiği iddia edildi.

Ayrıca bir diğer iddiaya göre kokteyl sırasında bir davetlinin Ahmet Kaya 'ya çatal atan kişi değil mi bu? Niye buralarda geziyor? Ben bunu döveceğim" dediği öğrenildi.

KRAL MÜZİK ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ
15. Kral Müzik Ödülleri, 50 kişilik jürinin elektronik sistemle kullandığı oylar ve müzikseverlerin SMS'leriyle belirlendi. Jüri ve halk oylarının birleşmesiyle ödül almaya hak kazanan sanatçılar, Kral TV'den canlı yayınlanan törende açıklandı. Kral Müzik Ödülleri'ni kazanan sanatçılar şöyle:

- Yılın Klibi: Feridun Düzağaç-Beni Bırakma n Yılın Fantezi Arabesk Sanatçısı: İsmail YK n Yılın Halk Müziği Sanatçısı: Şevval Sam n Yılın Grubu: Mor ve Ötesi

- Yılın Yeni Yeteneği: Murat Dalkılıç

- Yılın Dizi Film Müziği: Kavak Yelleri

- Kral FM Ödülü: Ayla Dikmen (Anlamazdın) n Yılın Pop Sanatçısı: Serdar Ortaç (Albüm: Şeytan) n Yılın Şarkısı: Aşkı Virane (Söz ve Müzik: Yusuf Güney)

- Kral Onur Ödülü: Orhan Gencebay.

(Vatan)
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.