Magazin

Serdar Ortaç, kumarda kaybettiği miktarı açıkladı!

Serdar Ortaç, kumarda kaybettiği miktarı açıkladı!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Golden Tulip Hotel&Pasha otelin sahnesinde flaş açıklamalarda bulundu...

Seyirci ile sahne arasında yaklaşık 3 saat mekik dokuyarak muhteşem bir canlı performans sergileyen Ortaç, eski sevgililerine 'Beni unut' 'İşim olmaz' şarkılarıyla gönderme yaparken, Alaturka şarkılar ile de sevenlerine nostalji yaşattı.

Keyifli sahne sohbetlerini Golden Tulip'de sürdüren Ortaç, 20 yıllık kumar hayatında kaybettiği 50 milyon doları helal edip kumarı bıraktığını söylerken seyirciden bol alkış aldı.

Meleklerim’ dediği dans grubuyla sahnede yerinde duramayan Ortaç, yakın dostlarıyla birlikte kendisini izlemeye gelen Litvanyalı sevgilisi Cole Loughnan ile aşka geldi.


Sevgilisi Cole'un yanına giderek ona yanı başında şarkı söyledikten sonra herkesin gözü önünde sevgilisi Cole ile öpüştü.

Ünlü şarkıcının devamlı olarak Chole'a 'Karıcığım diye hitap etmesi de dikkat çekti.

Serdar Ortaç'ın sahnede söylediği sözler ise geceye damga vurdu.

Ortaç aldatma ve aldatılma üzerine konuşarak "Kadınlar bizim baş tacımız. Ama erkekler aldatır, aldattığımızda bize kızmasınlar. Çünkü biz ruhen değil sadece bedenen aldatıyoruz. Buna böyle baksınlar" dedi.

Sözlerine devam eden şarkıcı "Şimdiden alıştıracaksın ki ileride başın ağrımasın" dedi. Bu sözlerininn üzerine izleyenler kahkahaya boğuldu.

800 kişiye yaklaşık 3 saatlik konser veren Serdar Ortaç, bir ara sevenlerinin arasına inerek birlikte şarkı söyledi. (Milliyet)

Yayın tarihi: 24.04.2013
2434
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.