Magazin

Serdar babamdan daha yaşlı

Serdar babamdan daha yaşlı

Serdar Ortaç’la ilişkilerinin çok iyi gittiğini belirten Chloe Loughnan, evlilik sorularını yanıtladı.

Güncellenme tarihi:

SERDAR ORTAÇ VE CHLOE'NİN O FOTOĞRAFLARI

Serdar Ortaç’ın İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan, Hafta Sonu dergisine bilinmeyenlerini anlattı.

İşte Chloe Loughnan’ın açıklamalarından satır başları;

Şu an için Serdar’la birlikte bir evlilik tarihi almadık. Bunun için henüz zaman var ama mutlaka evleneceğiz. Serdar etrafımızdaki herkese devamlı “Evleneceğiz” diyor. Ben de, “Ne zaman evlenme teklif edeceksin?” diyorum. O da, “Bir gün edeceğim” diyor. Şu an nişanlıyız ve en doğru zamanda evleneceğiz.

Evlilik hayatımda bir kere olacak bir şey ve çok özel olmasını istiyorum. Serdar bir erkek olarak belki bunu anlayamıyor, “Sonuçta evleneceğiz” diyor. Ama ben mutlaka evlenme teklifi almak istiyorum. Bunu Serdar’a da söyledim.

Ailem Serdar, için önce şüpheci yaklaştı. Çünkü Serdar’ın yaşı, anne ve babamdan büyük. Annem ve babam çok genç. Tanışmadan önce korktular ve endişelendiler. Ama şimdi çok iyi arkadaş oldular. Babamla fikirleri çok benzeşiyor. Annem de oğlu gibi görüyor.

Serdar, anneme ‘anne’, babama ‘baba’ diyor. Herkes artık onu aileden biri gibi görüyor. Ben de Serdar’ın annesine ‘Anneciğim’ diyorum.

Aramızda 22 yaş var. Ama ilişkimizde mantık olarak büyük olan benim. Serdar bana göre daha çocuksu. O yüzden güldüğümüz espriler, birbirimize yaptığımız şakalar hep aynı. İletişimimiz çok iyi. Mantık ve kafa olarak birbirimize çok yakınız. O yüzden yaş farkından dolayı hiçbir problem yaşamıyoruz.

Yayın tarihi: 27.11.2013
1829
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.