Magazin

Seray'ın zor anları

Seray'ın zor anları

Digitürk'ün ilk sinema filmi "Azrailin Eceli"nde rol alan Seray Sever, geçtiğimiz gün at üzerinde kamera karşısına geçti. Attan düşmekten çok korktuğunu söyleyen oyuncu zor anlar yaşadı.

Refik Erduran'ın yazdığı, Hüsamettin Ünlüoğlu'nun yönettiği "Azrailin Eceli" filminin son sahneleri, önceki gün Polonezköy Kazanç Çiftliği'nde çekildi. Seray Sever de rolü gereği at üzerindeydi. Daha önce kısa süre binicilik dersi aldığını söyleyen Sever, "Yıllar önce Antalya'da ders aldım. Ama bir senedir at binmiyorum. İnşallah attan düşmem" diyerek tedirginliğini dile getirdi.

Seray Sever, adının aşk dedikodularına karıştığı Çelik'in eski eşi Buket Saygı'ya sürekli çiçek gönderdiği haberleriyle ilgili sorulara ise şöyle yanıt verdi: "Benimle hiç alakası olmayan bir konu bu. İster barışır ister barışmazlar. Ama yine de Çelik'in öyle bir barışma talebinde bulunduğunu zannetmiyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.04.2006
467
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.