Magazin

Seray Sever: Sevgilim kuyumcu

Seray Sever: Sevgilim kuyumcu

Sait Koç'un, oğlu ile flört eden Seray Sever hakkında "Oğlum onunla gönül eğlendiriyor" sözlerine cevap geldi.

Ünlülerin kuyumcusu olarak tanınan Sait Koç'un, oğlu Ersan ile flört eden Seray Sever hakkında "Oğlum onunla gönül eğlendiriyor. Ailemize böyle bir yakışmaz" dediği iddiası yankı uyandırdı. Sever iddialarla ilgili şunları söyledi:

Ersan ile üç aydır devam eden güzel bir ilişkim var. Yıpratılmaması için ilişkimi medyanın gözü önünde yaşamak istemiyorum. Ama yine de yıpratılmaya çalışılıyoruz. Ersan'ın babası çok saygın, işinde gücünde olan bir isim. Kendisiyle tanışmadım ama Ersan babasının asla böyle bir açıklama yapmadığını söyledi.

Ersan'ın ünlü bir kuyumcunun oğlu olması beni ilgilendirmiyor. Ben çalışan, ekonomik özgürlüğü olan biriyim. Bugüne kadar tek taşımı kendim aldım, almaya da devam ederim. Ancak kocam olacak insandan değerli bir hediye kabul ederim. Böyle bir şey ne benim ne de Ersan'ın tarzıdır. Güzel bir şeyler yaşıyorum, lütfen biraz saygı...
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.05.2007
531
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.